Yardım sim kart

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
arkadaşlar ben ilkkez xiaomi telefon kullanıyorum note 8 pro yu aldım.sim rehberine ekle olayını nasıl halledebilirim.hiçbirşeyi telefon hafızasına kaydetmek yada gmaile koymak istemiyorum

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
usta ben veri değil rehber olayını sim de tutmak istiyorum .birde 2 günlük telefon 4500 mah bataryalı daha oyuna girmeden 2.5 saatte yüzde 4 gitmesi normal mi sizce

Oyla:

sefas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
7
usta ben veri değil rehber olayını sim de tutmak istiyorum .birde 2 günlük telefon 4500 mah bataryalı daha oyuna girmeden 2.5 saatte yüzde 4 gitmesi normal mi sizce
ekran kapalı olsa bile arkaplanda çalışan uygulamalar varsa gider hatta daha fazlası gider accubattery ile hangi uygulama ne harcamış görebilirsiniz

Oyla:

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
ustam en çok kullanımı mi hizmet çerçevesi yiyor gözüküyor yüzde 30 larda arkasından yüzde 20 android yiyor gözüküyor oyun oynamzsan baya gidicek gibi duruo ama hiçbir uygulamaya adam gibi girip çıkmıyorum

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Rehberinizi SIM KART içerisinde tutmak size önemli sorun olarak ileride geri döner.
1- Sim kart içinde tutacağınız kişi sayısı 250 yi geçmez
2- Sim kart değişikliğinde sorun yaşarsınız
3- Sim'de tutarken google den kaçırmaya çalıştığınız bilgilerinize bu seferde her halukarda cep operatörü ulaşacaktır.
4- Sim kart içinde kişi isimleri sanıyorum 10 karakterden fazlasını geçmez o yüzden de isimleri doğru kaydedemezsiniz

Sonuç olarak google veya outlook hesabı tanıtın, rehberiniz o e-postalar içerisindeki kişilerde senkronize olsun siz de rahat edin diye tavsiye ediyorum.

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Rehberinizi SIM KART içerisinde tutmak size önemli sorun olarak ileride geri döner.
1- Sim kart içinde tutacağınız kişi sayısı 250 yi geçmez
2- Sim kart değişikliğinde sorun yaşarsınız
3- Sim'de tutarken google den kaçırmaya çalıştığınız bilgilerinize bu seferde her halukarda cep operatörü ulaşacaktır.
4- Sim kart içinde kişi isimleri sanıyorum 10 karakterden fazlasını geçmez o yüzden de isimleri doğru kaydedemezsiniz

Sonuç olarak google veya outlook hesabı tanıtın, rehberiniz o e-postalar içerisindeki kişilerde senkronize olsun siz de rahat edin diye tavsiye ediyorum.
Ek olarak Sim kartı düşerse o çok korkulan "Aman Google verilerimi çaldı" davası, başka birisi tarafından ele geçirilir. Tabii Sim'de şifre yoksa.

Oyla:

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Arkadaşların dediğini düşünüyorum bende Sim'e yedekleyin edin birşey diyemem ama birde buluta kaydedin siz derim ne olur ne olmaz kafanız rahat etsin bence.

Oyla:

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
daha önce bunla ilgili türktelekomun programını kurdum rehber yedeklemeyi sonra kendime mail attım dosya geldi ama içi boş çıktı.gelelim gmail olayına belki de 15 senedir gmail kullanıyorum ve 15 seneki önceki insanların bile telefonları duruyor.ayrıca gmailden tekrar tek tek isim nasıl geçiriliyor onuda bilmiyorum yada toplu telefona nasıl tanımlanıyor anlatırsanız onu yapmaya çalışayım yardımlarınız için teşekürler

Oyla:
Üst Alt