Soru Sim kart tray'in sinir bozucu sesi

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Eski emektarım MI6'da da böyle bir şey vardı, bunda da var. Sim kart tray'i üzerine hafif hafif parmağınızla vurun bayağı ses çıkartıyor. Sizde de böyle mi arkadaşlar?

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bazi kasalarda gevşeklik olabiliyor. Eski kullandığım 5 Plus modelinde de bu sorun vardi fakat Note 5'te yok. Pek kafaya takilacak bir durum değil bence hocam.

Oyla:

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Eski emektarım MI6'da da böyle bir şey vardı, bunda da var. Sim kart tray'i üzerine hafif hafif parmağınızla vurun bayağı ses çıkartıyor. Sizde de böyle mi arkadaşlar?

Kasanın üzerinde tölerans boşluğu çok ince olduğundan sıkışma riskini en aza indirmek amacıyla bu şekilde yapılmış olma ihtimali yüksek. Ama rahatsız edici bir durum. Bazı iphone modellerininde ekranına parmakla vurunca sallanma sesi geliyordu.

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Kasanın üzerinde tölerans boşluğu çok ince olduğundan sıkışma riskini en aza indirmek amacıyla bu şekilde yapılmış olma ihtimali yüksek. Ama rahatsız edici bir durum. Bazı iphone modellerininde ekranına parmakla vurunca sallanma sesi geliyordu.
Mantıklı ama yine de ses çıkması pek hoş olmuyor. Araya birşey sıkıştırmayı demeyeceğim ama o zaman da dediğiniz gibi sıkışıp açılmamasından tırsmıyor değilim

Oyla:
Üst Alt