Yardım Sim kart sorunu Oneplus 8T

• Konbuyu başlatan mumei
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 210

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Merhabalar, bir kaç gündür yaşadığım güzel bir sorundan bahsedeceğim.
telefon bir anda sebepsizce veya sebebini ben anlamadım. sim kartları bir anda görmemeye başladı. sim kartı aslında görüyor ama bağlanıyor gidiyorr ve bu döngü sonsuz şekilde devam ediyor. onlarca şey denedim ama çözüm bulamadım en son buraya yazayım dedim. yaptıklarım simi temizleyip yerine geri takmak, ağ ayarlarını sıfırlamak, telefonu sıfırlamak, eski sürümlere geri dönmek temiz kurulum ile vs... sorun devam etmekte :) var mıdır çözümünü bilen? + olarak imeilerde sıkıntı yok kayıtları devam ediyor kontrol ettim. Şimdiden teşekkür ederim yazan herkese!

spawn1321

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10 ULTRA
Konular
48
Merhabalar, bir kaç gündür yaşadığım güzel bir sorundan bahsedeceğim.
telefon bir anda sebepsizce veya sebebini ben anlamadım. sim kartları bir anda görmemeye başladı. sim kartı aslında görüyor ama bağlanıyor gidiyorr ve bu döngü sonsuz şekilde devam ediyor. onlarca şey denedim ama çözüm bulamadım en son buraya yazayım dedim. yaptıklarım simi temizleyip yerine geri takmak, ağ ayarlarını sıfırlamak, telefonu sıfırlamak, eski sürümlere geri dönmek temiz kurulum ile vs... sorun devam etmekte :) var mıdır çözümünü bilen? + olarak imeilerde sıkıntı yok kayıtları devam ediyor kontrol ettim. Şimdiden teşekkür ederim yazan herkese!
sorun sim kart görmeme mi , yoksa şebeke de sık sık kesinti yaşamanız mı

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
sorun sim kart görmeme mi , yoksa şebeke de sık sık kesinti yaşamanız mı
sorunu buldum :/ simkartı okuyan kısım arızalanmış. tamire verdim ama hala parça sıkıntısı çekiyoruz. bulduğunda tamir edeceğini söyledi. umarım olur.

Üst Alt