Yardım SIM Kart Algılanmadı Hatası

FurkanSs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Arkadaşlar selam öncelikle herkese. Telefonun durup dururken şebekesi gitti ve şuan sim kart yok olarak gözüküyor. Yeniden başlattım vs ama sim kart algılanmadı hatası veriyor sürekli. Wifi de sorun yok. Yaklaşık 2 hafta önce greeshan rom kurdum hyper os şuana kadar hiç sorunla karşılaşmamıştım. IMEI leri kontrol ettirdim her ikisi de kayıtlı gözüküyor. Telefon direnç kayıtlı ve bootloader açık. Yardımcı olursanız cok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-10-20-20-40-05-755_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-10-20-20-40-05-755_com.android.chrome-edit.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 1

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
global rom yükleyip deneyin. Custom romlar da baseband yazılımsal olarak uçabiliyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

FurkanSs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

murat.tahran

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
Sim kartı çıkartıp taktigimda anlık geliyor şebeke 10 sn bile geçmeden gidiyor komple
Adam size global rom yükle deneyin diyor hala sim kart söküp taktığım zaman geliyor diyorsunuz. Madem laf dinlemeyeceksiniz o zaman neden soruyorsunuz destek arıyorsunuz burada? Allah sabır versin H.kadioglu ustam.

FurkanSs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Kafanı siktiğim rom yükleyip ne var ne yok silinsin uğraşmak istemiyorum o yüzden seçenek üretmeye çalışıyorum beynini boş yere kullanma siktir git yardımcı olmicaksan
Adam size global rom yükle deneyin diyor hala sim kart söküp taktığım zaman geliyor diyorsunuz. Madem laf dinlemeyeceksiniz o zaman neden soruyorsunuz destek arıyorsunuz burada? Allah sabır versin H.kadioglu ustam.

murat.tahran

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
Kafanı siktiğim rom yükleyip ne var ne yok silinsin uğraşmak istemiyorum o yüzden seçenek üretmeye çalışıyorum beynini boş yere kullanma siktir git yardımcı olmicaksan
Düzgün konuşmayı öğren ilk önce. Ayrıca rom yüklemeden sıkıntı nerede anlaşılmıyormuş. Adam yılların ustası cevabı söylüyor hala soru soruyorsun.

FurkanSs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Düzgün konuşmayı öğren ilk önce. Ayrıca rom yüklemeden sıkıntı nerede anlaşılmıyormuş. Adam yılların ustası cevabı söylüyor hala soru soruyorsun.
Gayet düzgün konuştuğumu düşünüyorum. Soru soruyorum diye Allah sabır versin diyen sensin. Yılların ustası olabilir ona zaten bi lafım yok ancak sorduğum soruları sorgulayabilecek bir kişi değilsin.

Üst Alt