Yardım Sim Etkinleştirme

partofnature

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semih"
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Selamlar,

Mi Cloud üzerinden mesajlar, gelen çağrılar vs gibi özellikleri kullanabilmem için sim kart etkinleştirmesi gerçekleşmiyor.
Bunu çözmenin en hızlı garantili yolu nedir bilenler yardımcı olabilirler mi?

Teşekkürler.

LegalWeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9T
Meslek
Öğrenci
Konular
61
günlerdir araştırıyorum genel bir sorun var herhalde sunucularda olmuyor faturalar şişiyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu konuda nokta atışı çözüm sunmak mümkün değil,forum ara kısmına sim etkinleştirme yazarak çıkan konularda ki çözümleri tek tek deneyerek çözüme ulaşabilirsiniz, kimisi telefon dilini ingilizce yaparak,kimisi cihaz bul özelliğini kullanarak çözüm buluyor...

kursatok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 9
Meslek
Bilgisayar Bakımcı
Konular
9
Bu konuda nokta atışı çözüm sunmak mümkün değil,forum ara kısmına sim etkinleştirme yazarak çıkan konularda ki çözümleri tek tek deneyerek çözüme ulaşabilirsiniz, kimisi telefon dilini ingilizce yaparak,kimisi cihaz bul özelliğini kullanarak çözüm buluyor...
cihazı bul özelliğini kullanarak sorun çözülmedi bende. Başka bir çare lazım

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
bende geçen bu sorunu yaşadım günlerce uğraştım olmadı tüm ayarları denedim olmadı o sırada hattımı turkcell den turktelekoma taşıdım ve hattı takar takmaz kendiliğinden etkinleşti. tavsiyem operatör ile görüşün

kursatok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 9
Meslek
Bilgisayar Bakımcı
Konular
9
bende geçen bu sorunu yaşadım günlerce uğraştım olmadı tüm ayarları denedim olmadı o sırada hattımı turkcell den turktelekoma taşıdım ve hattı takar takmaz kendiliğinden etkinleşti. tavsiyem operatör ile görüşün
dün vodafone'du hattım şuan turkcell ama çözülmedi sorun

Ayarlar - Şifreler & Güvenlik - Yetkilendirme ve iptal - Xiaomi Sim Etkinleştirme kapalı konuma getirdim kökten çözdüm sorunu
tabi cihazı bul özelliğim kapalı bu arada

Son düzenleme:

partofnature

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semih"
Cihazım
Mi A3
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende sizin anlatımınıza göre şimdilik kapattım en azından sürekli faturaya sms ücreti yansımaması adına. teşekkürler.

ariesnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
arkadaşlar aynı problem bende de mevcut. Hattımı turkcell e taşıdım. Rahat pakettekiler ve Akıllı tarifedekiler de olmadığında ilişkin yorumlar mevcut. Yurt dışı sms paketi aldım yine olmadı. Sms gidiyor ama sanırım mesaj gelmesinde problem var. gelen mesaj onaylanmıyor. i.mi.com dan mesaj geliyor halbuki. Türk telekom a ait eski sim kartını takınca aktivasyon hemen oluyor. Üstelik o hat iptal olmasına rağmen. ama yeni sim kartı takınca olmuyor. Sanırım belli sim kartları kabul etmiyor.

Üst Alt