Yardım Sim etkinleştirme yardım

ozan1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Aşçı
Konular
29
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi. Eu stabil 11.0.4
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
İyi günler arkadaşlar redmi note 7 cihazımda her rom attigimda ve belirli aralıklarla İngiltere ye sim etkinleştirme mesaji atmış cihaz faturalı hattımda fatura 2 katı olmuş nasıl iptal edebilirim lütfen yardım edin.
Not; cihazı bul ve ayarlar /yetkilendirme arama ve mesajı kaldırdım ama yine aynı.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Linki inceleyin hocam...

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Farklı roma geçmeden önce mi hesabınızdan çıkış yapın. Yeni kurulumda ilk kurulum anında Mi hesabınızı girmeden kurulumu tamamlayın. Kurulum sonrasında yetkilendirme altından sim etkinleştirme hizmetlerinin yetkisini kaldırdıktan sonra mi hesabınızı girerek cihazınızı kullanın.

İkinci yöntem olarak ise mi hesabınızda bulunan senkronizasyon ayarlarından sim etkinleştirmesi isteyen cihazı bul, çağrı kayıtları, sms vb. senkronizasyonları kapatabilirsiniz.

Oyla:

ozan1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Aşçı
Konular
29
Farklı roma geçmeden önce mi hesabınızdan çıkış yapın. Yeni kurulumda ilk kurulum anında Mi hesabınızı girmeden kurulumu tamamlayın. Kurulum sonrasında yetkilendirme altından sim etkinleştirme hizmetlerinin yetkisini kaldırdıktan sonra mi hesabınızı girerek cihazınızı kullanın.

İkinci yöntem olarak ise mi hesabınızda bulunan senkronizasyon ayarlarından sim etkinleştirmesi isteyen cihazı bul, çağrı kayıtları, sms vb. senkronizasyonları kapatabilirsiniz.
Söylediklerinizi yaptım bakalim ne olcak herkese yardımları için çok teşekkürler

Oyla:
Üst Alt