Yardım SIM Etkinleştirilemedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
"Ağ geçidine, etkinleştirme mesajı gönderilemedi" diye bi hata alıyorum. Kimisi bunun önemli bişey olmadığını söylüyor, kimisi önemli olduğunu. Forumda bununla ilgili bir konu buldum, çözüm önerileri sunanlarda olmuş "Dili ingilizce yapıp yeniden deneyin" gibisinden. Bu öneri ve diğer önerileri yapmama rağmen, etkinleştiremedim, yapamadım. Bunu yapmam şart mı ? Yapmalımıyım ? Yoksa bende diğer kullanıcıların yaptığı gibi, o bildirimi kapatıp umursamayayım mı ?

Edit : Yine aceleden buraya açtım konuyu. Kusura bakmayın. Hocalarımızdan birisi, konuyu ilgili yere taşırsa sevinirim. Kusura bakmayın. Uykuluyum, dalgınlığıma gelmiş :)

Son düzenleme:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
"Ağ geçidine, etkinleştirme mesajı gönderilemedi" diye bi hata alıyorum. Kimisi bunun önemli bişey olmadığını söylüyor, kimisi önemli olduğunu. Forumda bununla ilgili bir konu buldum, çözüm önerileri sunanlarda olmuş "Dili ingilizce yapıp yeniden deneyin" gibisinden. Bu öneri ve diğer önerileri yapmama rağmen, etkinleştiremedim, yapamadım. Bunu yapmam şart mı ? Yapmalımıyım ? Yoksa bende diğer kullanıcıların yaptığı gibi, o bildirimi kapatıp umursamayayım mı ?

Edit : Yine aceleden buraya açtım konuyu. Kusura bakmayın. Hocalarımızdan birisi, konuyu ilgili yere taşırsa sevinirim. Kusura bakmayın. Uykuluyum, dalgınlığıma gelmiş :)

Edit 2 : Konuyu kilitleyebilir veya silebilirsiniz. Çünkü yapılabilecek bütün çözümleri denedim. Forumdaki bütün konulara baktım ama yok. En sonunda pes ettim. Cihazı unlock yaparken falan bu olay, sorun çıkarmasında. Başka bişey istemiyorum. Tabi bu konuyu açtıktan sonra, tekrardan biraz daha inceledim forumu, çözümler hep aynı. Ama bende işe yaramadı. Konu açtım belki farklı bir çözüm önerisi bilen vardır diye ama, umudumu kestim doğrusu. Boş yere konu açtığım içinde özür dilerim.

Edit 3 : Sanırım niye olmadığını çözdüm. SMS Hakkım yok. Belki de, forumda önerilen yöntemleri, daha sonra SMS hakkım olduğunda bir kez daha denemeliyim. Boş yere meşkul ettiğim için tekrardan özür dilerim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt