Yardım Silinen Videoları Nasıl Geri Getiricem

YARDIMEDİNLÜTFEN010192

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Poco X3 NFX
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba Annemin Telefonundan Bazı Videoları Micro Sd Aracılığı İle Aktarıyordum Aktardımda Ancaak Videolar Kısmından Yanlışıkla Tüm Videoları Sildim Ve Videoların İçinde Rahmetli Nenemin Müzik Söylediği Video Vardı Ne Olursunuz Yardım Edin Sd Cardı Çıkarıp Taktım Normalde Sd Carda Dcım Oradada Videolar Diye Açtığım Klasör Vs Vardı Ve (Alanı 62 Gbdı Videoları Atıktan Sonra 58 Oldu) Şimdi Hiç Biri Yok Ama Halen 58 Gb Alan Mevcut Ve Kullanabilir Alan 58 Gb Diyor Lütfen Yardım Edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
118
Arkadaşlar Merhaba Annemin Telefonundan Bazı Videoları Micro Sd Aracılığı İle Aktarıyordum Aktardımda Ancaak Videolar Kısmından Yanlışıkla Tüm Videoları Sildim Ve Videoların İçinde Rahmetli Nenemin Müzik Söylediği Video Vardı Ne Olursunuz Yardım Edin Sd Cardı Çıkarıp Taktım Normalde Sd Carda Dcım Oradada Videolar Diye Açtığım Klasör Vs Vardı Ve (Alanı 62 Gbdı Videoları Atıktan Sonra 58 Oldu) Şimdi Hiç Biri Yok Ama Halen 58 Gb Alan Mevcut Ve Kullanabilir Alan 58 Gb Diyor Lütfen Yardım Edin
Sd kartı pc ye takıp kontrol ettiniz mi ? Bazen silinen dosyalar telefon da görünmüyor ama dosya yöneticisinden gizli ögeleri göster diyip bakın.

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T