Uygulama Silinen sistem uygulamalarını geri yükleme

serk32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
mi 8
Konular
0
Silinen uygulamaları orjinal hali ile geri getirebilirsiniz | Diğer bir yöntem: (Bilgisayar gerektirir.)

1) Geliştirici seçeneklerinde USB hata ayıklama AKTİF olmalı
2) PlayStore'dan uygulamasını telefona kurup, tekrar yüklenmek istenen uygulamanın paket ismini (ör: com.android.browser) buluyoruz,
3) Android telefonu USB ile bilgisayara bağlıyoruz
4) Ekte verilen minimal_adb_fastboot_1.4.3_portable.zip içerisindeki "cmd-here" uygulamasını PC'de açıyoruz.
5) Aşağıdaki kodu yazıp enter'lıyoruz. Bu kadar.

Kod:
adb shell cmd package install-existing <PAKET İSMİ>
ÖRNEK:
adb shell cmd package install-existing com.android.browser
aynı şekilde denedim cmd-here uygulamasındadevice offline uyarısı veriyor ancak cihaz bağlı hatta dosya aktarımını da seçiyorum neden böyle bir problem var acaba?

a.g

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note10 5G
Konular
0
Benim başıma birkaç kez kelen bu sorun, herkes için çözülsün istiyorum. Uygulamaları yanlışlıkla ya da bilerek silmiş olabilirsiniz. Hata çıkarıp da ve silip tekrar yüklemek istediğiniz zaman bunu kullanabilirsiniz(dosyalardaki adını bilmeniz lazım).

Not:V10.0.7 sürümünden alınmıştır.

Not2: Bazı uygulamaları direkt apk'den kurarsanız yüklenmeyebilir(ör: kamera). Onun yerine uygulamaları priv-app veya app'teki yerlerine direkt koyun ve telefonu yeniden başlatın, böylece telefon zorla da olsa apk'yi yükleyecektir. Ha şu da var, eğer "ben isimlerle uğraşamam" diyorsanız v10.0.7 sürümünü yükleyebilirsiniz, işe yarayabilir.

Herkese merhaba telefonda yüklü olan temalar ve duvar kağıdı uygulamaları silinmiş ya da engellenmiş ve ben bunu bilerek mi yaptım bilmeyerek mi yaptım hatırlamıyorum nasıl geri getirebilirim acaba telefonum Redmi Note10 5G

Üst Alt