Rehber Silinen Fotoğrafları Kurtarma Rehberi

• Konbuyu başlatan PyhX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 10K

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Konu tarafımca çevrilmiş, renklendirilmiş ve resimlendirilmiştir. Kaynak konunun en altında belirtilmiştir.
--------------------------------------------------------------------------------------

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Android işletim sistemi mobil işletim sistemine hakimdir. Gezegendeki insanların çoğu Android akıllı telefonları kullanıyor. Android kullanıyorsanız ve yanlışlıkla fotoğrafları sildiyseniz veya kaybettiyseniz, bu makaleyi okuyun. Size Android'den silinen fotoğrafları kolayca kurtarmayı göstereceğiz. Sadece android telefon ve Android fotoğraf kurtarma yazılımı gerekir. Android'den silinen fotoğrafları geri yüklemek gerçekten çok kolay.

Android Veri Kurtarma yazılımı Android'den silinen fotoğrafları / fotoğrafları alabilir. Android, Samsung, HTC, MOTO, Sony, LG, Xiaomi ve benzeri popüler Android cihazların herhangi bir sürümünü destekler. Ayrıca Android kullanıcıları, kişiler, videolar, müzik ve Android kullanıcıları için silinmiş metin mesajları kurtarabilir.

Android Veri Kurtarma için Windows veya Mac sürümünü ücretsiz indirmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

WİNDOWS

MAC

Kayıp fotoğraf ve videolarınızı Android'den kolayca kurtarmak için adım adım kılavuzu izleyin.
Android'in eksik verilerini geri yüklemek için iki yol var :
Yöntem 1: veri kaybettikten sonra verileri yedeklemeye geri yükleme
Günümüzde, insanlar cep telefonu verilerini yedeklemek için genellikle sistem yedekleme işlevini veya bulut hizmetlerini (Google gibi) kullanırlar. Düzenli yedekleme veya senkronizasyon yapma alışkanlığınız varsa, Android telefonunuzu sıfırladıktan veya fabrikadan çıkarken veri kaybettikten sonra dosyaları kurtarmak daha kolaydır.
Seçenek 1: Android Verilerini Google'dan kurtarın
Androidinizde Google hesabını ayarladıysanız ve tüm veriler için senkronizasyonu etkinleştirdiyseniz, fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra, Google hesabınızı telefonda tekrar ayarlayabilirsiniz. Kurulum işlemi sırasındaki bir seçenek, senkronize edilmiş tüm verileri geri yüklemenizi sağlar.
Seçenek 2: Android Verilerini Yedeklemeden Geri Yükleme
Pek çok Android telefona yerel yedekleme uygulaması veya işlevi verilmiştir. Verileri düzenli olarak yedeklediyseniz, fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra, “Ayarlar”> “Yedekle ve geri yükle” seçeneğine gidin ve verileri yedeklemeden geri yüklemek için en son yedekleme dosyasını seçin.
Yöntem 2: Ücretsiz indirme Android veri kurtarma yazılımı (Tavsiye)
AndroidStep'ten Fotoğraf Videosu Kurtarmanın Adımları 1. Android'inizi bilgisayarınıza bağlayın Lütfen bilgisayarınızda Android Veri Kurtarma'yı indirin ve çalıştırın. Ardından ana arayüzden "Veri Kurtarma" seçeneğini bulup tıklayın.

Aynı zamanda, USB hattını kullanarak androidinizi bilgisayarınıza bağlayın. Program telefonunuzu başarıyla yönetmeden önce, telefon bir pencere açacaktır, USB hata ayıklamasını açmanız gerekir.

Android işletim sisteminizin sürümü 4.2.2 veya üzeri ise, Android telefonunuzda açılır bir mesaj olacaktır, USB hata ayıklamaya izin vermek için "Tamam" düğmesine dokunun.

Adım 2. İstediğiniz dosya türünü seçin Next (İleri), yeni pencerede birçok dosya türü görebilirsiniz. Varsayılan olarak, tüm dosya türleri kontrol edilir. Yalnızca belirtilen dosyayı geri yüklemeniz gerekirse, diğer öğeleri iptal edebilir ve ardından devam etmek için "İleri" yi tıklayabilirsiniz.

3. Adım. Androidinizi taramak için tarama modunu seçin Ardından, telefon verileri için tarama modunu da seçmeniz gerekir. Gördüğünüz gibi, program iki mod sağlayacaktır; biri Standart mod, diğeri Gelişmiş mod. Standart modu öneririm, çünkü bu mod daha hızlı çalışıyor. Gereksinimlerinize göre birini seçin ve sonra "Başlat" tıklayın.

Not: Tarama sırasında cihazınızda görünen bir Süper kullanıcı yetkisi olabilir. Anladıysanız, devam etmek için "İzin Ver" i tıklayın. Değilse, sadece bu adımı atlayın.

4. Adım. Seçilen verileri önizleme ve android üzerinde kurtarma Tarama tamamlandıktan sonra, androidinizde bulunan tüm veriler pencerede görüntülenecek, önizleme ve daha fazla ayrıntı görebilirsiniz. Kurtarmanız gereken dosyaları bulduğunuzda, onları kontrol edin ve "Kurtar" düğmesine tıklayın.

Hayatımızda beklenmedik sürprizler var. Veri kaybını önlemek için, önemli verilerimizi düzenli olarak bilgisayarda saklamalıyız.

Program Hakkında Daha Fazla Bilgi

Android Veri Kurtarma, fotoğraflar, videolar, kişiler ve metin mesajları dahil olmak üzere Android Telefon / Tablet'teki (HTC, Samsung Cep Telefonu, Motorola, LG, Sony Ericsson, Huawei, ZTE vb.) Silinen veya kaybolan verileri kurtarmanıza yardımcı olur Android telefonunuzda veya tabletinizde, telefonunuz tarafından oluşturulmuş veya başka cihazlardan aktarılmış belgelerin yanı sıra belgeler, arşivler ve dahasıdan aktarılanlar.

Çevrilen ve renklendirilen kaynak
en.miui.com

Ekli dosyalar

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    15,7 KB · Görüntüleme: 24
  • images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    10,1 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

ksc3280

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adem
Cihazım
note5
Konular
0
telefonunuz rootlu değil uyarısı veriyor

emana78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 4A
Konular
2
Xiaomi Redmi note9 pro cihazda wipe data yapmıştım. Dolayısıyla resim dosyalarım tamamen silinmedi. Bu resim dosyaları telefonu bilgisayara bağlayınca görünmüyor ama telefon ayarlar kısmında 128gb hafızasının 100gb alanını dolu olarak görüyorum. Bu resim dosyalarını kurtarma şansım var mı?

Üst Alt