Soru Silinen fotoğrafları geri getirme

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Telefon resetlendiği için tüm verilerim gitti yedeği de yok internette 7 data recovery programını gördüm deneyen var mı güvenilir mi usb hata ayıklama modunda bağlamak gerekiyormuş telefona herhangi bir zarar verir mi ya da herhangi sıkıntılı bir şey yükler mi başka program tavsiyeniz varsa bakabilirim ona da

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
37
Telefon resetlendiği için tüm verilerim gitti yedeği de yok internette 7 data recovery programını gördüm deneyen var mı güvenilir mi usb hata ayıklama modunda bağlamak gerekiyormuş telefona herhangi bir zarar verir mi ya da herhangi sıkıntılı bir şey yükler mi başka program tavsiyeniz varsa bakabilirim ona da
Telefondan kurtarmayı düşünüyorsanız Diskdiğğer. APK App'yi tavsiye ederim.

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefondan kurtarmayı düşünüyorsanız Diskdiğğer. APK App'yi tavsiye ederim.
Tavsiye için teşekkür ederim bakayım bir onlara
DiskDigger maalesef ise yaramadı belki root olmadığı içindir çünkü root lu bir seçenek daha var

Son düzenleme:

orhanyy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
2
İphone dan bile verileri geri getirmiştim. Ancak yüzde 60 70 oranında sağlıklı veri alınabiliyor. Telefona zarar vereceğini düşünmüyorum. Aynı işlem pc dede yapılıyor.

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
İphone dan bile verileri geri getirmiştim. Ancak yüzde 60 70 oranında sağlıklı veri alınabiliyor. Telefona zarar vereceğini düşünmüyorum. Aynı işlem pc dede yapılıyor.
60 da razıyım hocam çok fazla şey gitti çünkü siz hangi programı kullanmıştınız bu dediğimi biliyor musunuz

orhanyy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
2
60 da razıyım hocam çok fazla şey gitti çünkü siz hangi programı kullanmıştınız bu dediğimi biliyor musunuz
kullanmıştım. Tabiiki full sürüm kullanmanızı tavsiye ederim.

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
37
Evet PC üzerinden kurtarma yapılacaksa güzel proğram ama bu proğramların KRAL'ını Awersoft firması çıkarmıştır bununda Full Crack'lısını bulmak mümkün olsada CRACK'lerin hiç biri bir işe yaramıyor.

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7

Evet PC üzerinden kurtarma yapılacaksa güzel proğram ama bu proğramların KRAL'ını Awersoft firması çıkarmıştır bununda Full Crack'lısını bulmak mümkün olsada CRACK'lerin hiç biri bir işe yaramıyor.

dediklerinize bakacağım teşekkürler

orhanyy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
2
Kurtarma işlemini PC üzerinden yapmayıp, telefona uygulama kurarsanız, önceki verilerin üzerine veri yazılacağından, kurtarma oranı düşecektir. Ayrıca FULL için illa crack bulmak şart değil. Kurtarılması istenen veriler gerçekten ehemmiyet arz ediyorsa uygulama satın alınabilir.
Not: crack de bulunabilir.

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Kurtarma işlemini PC üzerinden yapmayıp, telefona uygulama kurarsanız, önceki verilerin üzerine veri yazılacağından, kurtarma oranı düşecektir. Ayrıca FULL için illa crack bulmak şart değil. Kurtarılması istenen veriler gerçekten ehemmiyet arz ediyorsa uygulama satın alınabilir.
Not: crack de bulunabilir.

Hocam sizin uygulama kurulmadı hata verdi dosya bozuk falan diye kurulumu da iptal edemedim garip bir şey oldu siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı?

Üst Alt