Yardım Silinen Dosyaların Geri Getirilememesi

FatihMiXiao

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
Dosyaları silerken çektiğim foto ve videoların olduğu dosyaları da silmişim. .thumbnail mi ne dosyasını bile silmişim. Üzerine yazılmayan dosya daha silinmemiştir. Ama rootsuz kurtaramadım ne denediysen. Sürüm miui 12.5.4. uygulamalar işe yaramıyor rootsuz. Adb açıp pcden tüm programları denedim ya bağlanmıyor ya silinenleri göstermiyor. Her şeyi denedim. Bilen varsa bu konu altında bunu çözersek herkese yardımcı olur. Muhtemelen bir izin açılması gerekiyor adbden yeni sürümde. Root atıp garantiyi bitirmek istemiyorum sapasağlam telefonun.

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Root bile olsa o fotoğrafları geri getirebileceğini sanmıyorum.

FatihMiXiao

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Örneğin fonedog yazılımı deniyorum. Derin tarama yapacak. ama rootsuz derin tarama yapamıyor. bunun bir açığı olmalı. hafizaya tam erişim sağlamak için. yabancı forumlarda arıyorum amabeynim yandı artık. bu arada root olsa çok kolay geri getirebilirim. sorun rootsuz yapamamam.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Root ile geri getirebileceğinizden eminseniz bootlader kilidini açıp geri kapatabilirsiniz. Eskiden servislerden kilit açılmış diye dönen cihazlar oluyordu ama yakın zamanda kilidi kapatıp da gönderince ret yiyen duymadım.

Üst Alt