Yardım Sıkıntı büyük galiba

Gulumsecekiyom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba mi 6 telefonuma mi flash ile miui 10 betayı kurmak istedim her hangi bi sıkıntı olmadan son sürümü yükledim telefon açıldı kurulumu başlıyordu ki burda saçmalamaya başladı önce herhangibir wi fi göremedi sonrada sim kartı göremedi bende tekrar stabil romu yüklemeyi denedim bi kaç kere boyle tekrar yukleme ile ugraşırken mi flash daki bootlader ı kitledim yanlışlıkla .... yaptık bide sıvadık sizin anlayacagınız şimdi ne yapılır bilmiyorum acil yardıma ihtiyacım var :S

Ekli dosyalar

• IMG_6586.JPG
    IMG_6586.JPG
    543,4 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_6587.JPG
    IMG_6587.JPG
    562,3 KB · Görüntüleme: 90

Gulumsecekiyom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Telefonu tekrar unlock hale getirdim eski bir surum olan MIUI 8 i yükledim ilk başta wifi gördü kurulumu yaptım ama sim kartı hala görmedi sonra wifiyide kaybetti artık bağlanmıyor sanırım imeiler uçtu

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Telefonu tekrar unlock hale getirdim eski bir surum olan MIUI 8 i yükledim ilk başta wifi gördü kurulumu yaptım ama sim kartı hala görmedi sonra wifiyide kaybetti artık bağlanmıyor sanırım imeiler uçtu

*#06# tuşlayıp imei'nizi kontrol edin.

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Ben de gecen masik rom yukledigimde wifi görmüyordu, sim okumuyordu. Eski roma geçince düzelmişti

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Gulumsecekiyom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 6
Konular
1
arkadaşlar hala uğraşıyorum miui 8 .2 2 romu kurdum wifiye baglandı imeiler kaybolmuştu diag port u set prop komutu ile açtım silinen imeileri tekrar yazdım telefona imeiler yükledim buraya kadar bi sıkıntı yok bundan sonra sim kartı taktım ama kartı şebeke ye baglanamıyor bunula ilgili de mi hesabı açtım icloud a girişler çıkışlar yaptım tık yok sebekeye baglanamıyor telefonu zenex ustaya gönderecektim kargocu gelmedi akşama kadar vaktim var biraz daha kurcalayım diyorum bu etaptan sonra bana yardımcı olabilecek biri çıkarsa sevinirim

Oyla:
Üst Alt