Diğer Sigorta Sorunu

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Arkadaşlar merhaba sigorta işlerinden anlayan arkadaşlar varsa bu konuyu cevaplayabilirmi acaba bir işte çalışmaktayım tam 7.ayım oldu e devletten baktığımda 4a sigortalı görünüyorum ama her ay böyle düşüklü prim yatırıyorlar şimdi bazılarında yüksek olarak gözüküyor bende ise böyle 6 gün olmuş normalde bu aya kadar 100 200 gün olması lazım birde işveren bana yalan söyleyip bu pandemiden önce seni yasak olmasın diye 2-3günlüğüne sigortalı gözüktürmek istiyoruz dediler ama hastaneye gidiyorum sgk karşılıyor ne güzelde masraflarımı şimdide bilmiyorum bu sigortadan anlayan varsa yazabilirmi 6 gün olmuş aylarınada bakarsanız rica etsem bu primleri ne için yatırıyorlar

Ekli dosyalar

• sigorta.png
    sigorta.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 21

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Benim 30 gün yatan 3200 TL civarlarında sizin baya bir düşük ne iş yapıyorsunuz?

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Arkadaşlar merhaba sigorta işlerinden anlayan arkadaşlar varsa bu konuyu cevaplayabilirmi acaba bir işte çalışmaktayım tam 7.ayım oldu e devletten baktığımda 4a sigortalı görünüyorum ama her ay böyle düşüklü prim yatırıyorlar şimdi bazılarında yüksek olarak gözüküyor bende ise böyle 6 gün olmuş normalde bu aya kadar 100 200 gün olması lazım birde işveren bana yalan söyleyip bu pandemiden önce seni yasak olmasın diye 2-3günlüğüne sigortalı gözüktürmek istiyoruz dediler ama hastaneye gidiyorum sgk karşılıyor ne güzelde masraflarımı şimdide bilmiyorum bu sigortadan anlayan varsa yazabilirmi 6 gün olmuş aylarınada bakarsanız rica etsem bu primleri ne için yatırıyorlar
Hocam tam ekran görüntüsü atabilirseniz sigorta işlerine bakan arkadaşım var bilgi alabilirim. Sizin görüntüyü attım ama tam ekran görmem gerekir bundan bişey anlasilmaz dedi.

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

agritux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0.1
Cihazım
g3
Konular
3
Eksik G.N. deki kod 6 üzerine fareyi tutarsanız göreceksiniz ki sizi Kısmi istihdam ile işe almışlar.

Üst Alt