Yardım Şifremi değiştiremiyorum

Mhamza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mhamza
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Merhaba bugün yeni roma geçmek için şifremi kapatmak istiyordum ancak şifremi kapatmak için ayarlara girdiğimde ayarlar durduruldu hatası alıyorum. Acaba bunun bir çözümü var mı?
Cihaz:Mi note 10
Rom:Xiaomi.eu 12.0.2

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-20-15-39-25-107_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-05-20-15-39-25-107_com.android.settings.jpg
    265,8 KB · Görüntüleme: 5

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba bugün yeni roma geçmek için şifremi kapatmak istiyordum ancak şifremi kapatmak için ayarlara girdiğimde ayarlar durduruldu hatası alıyorum. Acaba bunun bir çözümü var mı?
Cihaz:Mi note 10
Rom:Xiaomi.eu 12.0.2
Merhaba hocam ayarlar,uygulamar,uygulamaları yönet,,tekrar ayarlar.depolamaya girip.veriyi temizle yaptınızmı.birde recoverye girip wipe data yaparsanız şifre kalkar.ama sonradan yüklenen uygulamalarınız silinir.dikkatli yapmak lazım Bu Ayar fabriika ayarları reset değildir

Mhamza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mhamza
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Merhaba hocam ayarlar,uygulamar,uygulamaları yönet,,tekrar ayarlar.depolamaya girip.veriyi temizle yaptınızmı.birde recoverye girip wipe data yaparsanız şifre kalkar.ama sonradan yüklenen uygulamalarınız silinir.dikkatli yapmak lazım Bu Ayar fabriika ayarları reset değildir
teşekkürler hocam telefonu sıfırlamaya mecbur kaldım farklı roma geçiş yapacağım için sorun olsun istemedim.

Üst Alt