• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.

Satış Sıfır Xiaomi mi 8 se, mi 6x, Note 5 PRO ve Xiaomi cihazlara yazılım

ghostdawis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
ibrahim erol
Cihazım
Xiaomi mi 6
TAKAS, TAKSİT VE GET SATIŞIM MAALESEF YOK.
Afyon içi elden diğer illere havale sonrası kargo.
Referanslar bu konuda mevcuttur. Daha fazla referans için Donanimhaber: ghostdawis
Cihazlar kesinlikle sıfırdır üzerlerinde fabrika jelatinleri durmaktadır.
varsa global güncelleme alan rom yoksa eu rom yüklüdür ve full türkçedir.
Sıkıntısız her 2 hatta imei kayıtlı, hattı tak kullan şeklinde orjinal kutusu ve orjinal aksesuarlarıyla gönderilir.
Elimde olduğu sürece kırılmaz cam ve dönüştürücü hediyedir.

Xiaomi Note 5 Pro 3/32 Siyah,Mavi EYLÜL

Xiaomi Note 5 Pro 4/64 Siyah,Mavi EYLÜL

Xiaomi mi 6x 6/64 Siyah,Kırmızı EYLÜL

Xiaomi mi 8 se 6/64 Mavi,Kırmızı EYLÜL

deep flash usb 20tl

Xioami usb led Işık 10tl
Ghostdawis hocamdan yaşadığım alışveriş tecrübemi kısaca anlatmak istiyorum cihazı almadan önce bıkmadan usanmadan tüm sorularımi ayrıntılı bir şekilde cevapladi telefona 2 imei birden atmış kendisi öncelikle çok iyi bir insan ve işini en iyi şekilde yapan bir insandır sayesinde mi5x sahibi oldum ilgisi ve alakası dolayısıyla kendisine teşekkür ederim forumumuzda böyle tüccarlarin hep bulunması dileğiyle.

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende İbrahim beyden xiaomi mi6 mavi renk telefon aldım fiyat gayet makul ilgili satıcı tüm sorularıma anında cevap verdi. Paketleme ve kargo çok iyiydi. Eşe dostta tavsiye ettiğim forumdaki nadir satıcılardan burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Mi6 mavi renkli aldım Ibrahim hocamdan. Paketleme ve ilgisi harikulade idi. Cihaza diyecek söz yok zaten. Mi5s den geçtim. Aralarında daglar kadar fark var. Teşekkür ediyorum. Cihazlarini dusunmeden alabilirsiniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba xiaomi note4x almak için ibrahim hocamın hesabına 16 kasım akşamı eft yaptım ve ertesi gün hemen kargoladı ve bugün aldım yanında hediyeleriyle birlikte cihaz çok güzel alacak kişilere tavsiye ederim ibrahim hocam son derece güvenilir ve samimi her konuda yorulmadan sorularımı cevapladı kendisine teşekkür ediyorum
İbrahim hocamdan çoğu kez alışveriş yaptım. Alışveriş öncesi ve sonrası aşırı alakalı. Eyw sağolasın toprak

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ghostdawis hocama teşekkür ediyorum bir adet mi 5x bir adet de redmi note 4x aldık . İlgisi alakası çok iyi rahatlıkla güvenebilirsiniz
Kendisinden Redmi Note 5 Pro Aldım; özenle, oldukça korunaklı bir şekilde paketlemiş. Sim kartımızı taktık, gerekli kurulumları yaptık ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya başladık. İlgisi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim. Sizlerede tavsiye ederim.
kendisi ile alışverişim oldu, güvenilir satıcı
İbrahim Hocam'dan redmi note 5 aı modelini sipariş ettim.Ayni gün ve özenle kargolanmis bir şekilde cihazı iki günde adresime teslim etti.

Bu fiyata böyle performanslı bir cihaz boyle ilgili bir satıcı ve kalite bulunmaz bence.

İlgi ve alakalı bir satıcı kesinlikle gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar .
İbrahim kardeşimden 1 adet meizu m6 note aldım. gayet güzel bir cihaz. her zamanki gibi sıkıntısız alışveriş oldu. havale sonrası aynı gün kargoladı. paketlemesi mükemmel. kendisinden tanıdığıma, çevreme çok fazla cihaz aldım ve hiçbir sorun çıkmadı. bundan sonrada seni çevreme önermeye ve uygun fiyata kaliteli cihazları aldırmaya devam edeceğim. işin rast gitsin kardeşim. Teşekkür ediyorum.
IMG_20180706_164448.jpg
IMG_20180706_164342.jpg
IMG_20180706_164313.jpg IMG_20180706_164210.jpg IMG_20180706_155734.jpg IMG_20180706_155704.jpg IMG_20180706_155805.jpg IMG_20180706_155954.jpg

Son düzenleme:

rkalkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
cem
Cihazım
redmi note 3
ürün imei, rom işlemleri tamam mıdır? izmir elden alma imkanı var mıdır?

temhamon

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Ahmet Şahin
Cihazım
Note 3
forumda binlerce referansı olan kişiler de 1500 e satıyor zaten. Senin yeni üye olmanın ve 1450 ye satışa çıkarmanın ne esprisi var ki?

ghostdawis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
ibrahim erol
Cihazım
Xiaomi mi 6
forumda binlerce referansı olan kişiler de 1500 e satıyor zaten. Senin yeni üye olmanın ve 1450 ye satışa çıkarmanın ne esprisi var ki?
benim başka sitelerde referanslarım var. Arada 50TL cik espirisi var genç kardeşim.

jokerinabisi

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Siyah renk Xiaomi'nin en pahalı ve engüzel rengidir. Diğer renklerle karıştırmayalım.
Sana bu kısımda katılmıyorum bende gümüş 4+128 var ve en güzel rengi bu senin sattigin siyah değil bana göre selametle

FORCE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Timur
Cihazım
J5
128 lik olanı almak istiyorum fiyatta ikram yaparsanız

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RevaL

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
BURAK
Cihazım
Mİ5 PRİME
XİAOMİ Mİ 5S 3/64 Siyah 1179 Bu ürünün servisi kim ?

vega

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
yusuf
Cihazım
redmi 3s
Xiaomi Redmi 4x 3/32 model elinizde mevcutmu 800 band açık olan modelmidir.en başta yazan fiyat güncelmidir.teşekkürler...

nevgal

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ersan
Cihazım
xiaomi 6
elimde 1 haftalık yurt dışından gelme xiaomi 6 var daha jelatini üzerinde sadece güncelleme yüklenip pasaport kaydı yapılacak fiyat 1750

husokal

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Hüsamettin
Cihazım
Xiaomi mi4
128 mavi ile ilgili bir havadis var mı, ne kadar zamanda

furkansahn6886

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
furkan
Cihazım
xiaomi mi 5x
Ghostdawis hocamdan yaşadığım alışveriş tecrübemi kısaca anlatmak istiyorum cihazı almadan önce bıkmadan usanmadan tüm sorularımi ayrıntılı bir şekilde cevapladi telefona 2 imei birden atmış kendisi öncelikle çok iyi bir insan ve işini en iyi şekilde yapan bir insandır sayesinde mi5x sahibi oldum ilgisi ve alakası dolayısıyla kendisine teşekkür ederim forumumuzda böyle tüccarlarin hep bulunması dileğiyle.

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!