Soru Sıfır telefonda ekran koruyucu var mı?

Cash33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Şuan yok
Konular
3
Merhabalar. Cepporttan resmi notebook 5 aldım telefon bugün elime ulaştı suanlik hiçbir sorun yok teşekkürler cepport. Ama benim bir sorum olcak şimdi telefonun kutusundan telefon kabı çıktida bu telefonun ekranında ekran koruyucu varmı var gibi duruyor çözemedim bir turlu

fatihkucmen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Ya**ak
Konular
3
Merhabalar. Cepporttan resmi notebook 5 aldım telefon bugün elime ulaştı suanlik hiçbir sorun yok teşekkürler cepport. Ama benim bir sorum olcak şimdi telefonun kutusundan telefon kabı çıktida bu telefonun ekranında ekran koruyucu varmı var gibi duruyor çözemedim bir turlu

Öncelikle hayırlı olsun cihazınız. Hayır kutusundan ekran koruyucusu çıkmıyor üzerinde bilgilerin yazılı olduğu fabrika jelatini olur onu kaldırıp. Daha sonra dışarıdan aldığınız ekran jelatinini uygularsınız.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Cash33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Şuan yok
Konular
3
Öncelikle hayırlı olsun cihazınız. Hayır kutusundan ekran koruyucusu çıkmıyor üzerinde bilgilerin yazılı olduğu fabrika jelatini olur onu kaldırıp. Daha sonra dışarıdan aldığınız ekran jelatinini uygularsınız.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevabınız için teşekkür ederim... Ekranından dolayi galiba bana öyle geldi üstünde ekran koruyucu var gibi duruyor

Oyla:
Üst Alt