Alış Sıfır mi9T pro veya K20 pro aranıyor

hasankavii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
1
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
1
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
İstanbulda yaşıyorum öncelik beylikdüzü civarında mi9Tpro veya K20pro arıyorum. Sıfır olması önceliğim. Romlardan imei atmadan gram anlamam senelerce iphone kullandım ilk android cihazım olucak. Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
İstanbulda yaşıyorum öncelik beylikdüzü civarında mi9Tpro veya K20pro arıyorum. Sıfır olması önceliğim. Romlardan imei atmadan gram anlamam senelerce iphone kullandım ilk android cihazım olucak. Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum.
Cihaz seçiminde tavsiyem Xiaomi alırken, Red mi değilde, Mi serisini tercih etmeniz. Mi 9T pro ya bakın derim. IOS tan ilk geçişte bazı alışkanlıklar yüzünden zor gelebilir ama android bence daha pratik.

hasankavii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
1
Cihaz seçiminde tavsiyem Xiaomi alırken, Red mi değilde, Mi serisini tercih etmeniz. Mi 9T pro ya bakın derim. IOS tan ilk geçişte bazı alışkanlıklar yüzünden zor gelebilir ama android bence daha pratik.
Bende mi9T Pro arıyorum ama bulamıyorum sıfır cihaz yok istanbulda nereyi arasam bulamadım. Bide forumlarda okuyorum mi kullanıcıları kayıttan sonra şebeke sorunu yaşıyolarmış. Beni biraz korkuttu hiç androide bulaşmasammı diye düşünüyorum. TR. Garantili almayada malesef bütçe yetmiyor

muazusame

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mucahid
Cihazım
mi not8
Meslek
telefon yazılım
Konular
0
garantisiz sıpot istersen ayarlarız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

garantisiz sıpot istersen ayarlarız
kayaşehirde oturuyorum
elden teslim ederim

Son düzenleme:

talhaturkdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi Note 3
Konular
12
Bende mi 9t pro var 4 aylık yakında cihaz değiştireceğim, tertemiz çiziksiz kayıtlı cihazım. Düşünürseniz cihaz değiştirdiğimde yazarım. Yanında çinden getirttiğim 27w'lık şarj aletini de vereceğim.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
k20 pro yerine mi 9t pro tercih edin sonra iphone da alıştığınız kusursuz kullanım deneyiminden sonra pişman olmayın :) ayrıca sahibinden.com da bir sürü ilan var sanırım şu an kayıtlı gönderiyorlar yani imei işleminide yapıp yolladıkları yazıyor. bir görüşün derim 2400 civarıydı fiyatları en son.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Bende mi9T Pro arıyorum ama bulamıyorum sıfır cihaz yok istanbulda nereyi arasam bulamadım. Bide forumlarda okuyorum mi kullanıcıları kayıttan sonra şebeke sorunu yaşıyolarmış. Beni biraz korkuttu hiç androide bulaşmasammı diye düşünüyorum. TR. Garantili almayada malesef bütçe yetmiyor
iOS stabilitesini yakalayabilecek olduğun tek yazılım oxygen os yazılımıdır. Miuida stabilite arama

Üst Alt