Soru Sıfır Mi Note 3 Alınır mı?

mert25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert25
Cihazım
xiaomi mi6
Meslek
Öğretmen
Konular
31
Sıfır aldığım mi9 se garanti için gittiği serviste kaybolunca ücret iadesi yaptılar.
Şimdi tekrar xaiomi cihaz almak istiyorum.
Hepsiburada sitesinde sıfır mi note 3 satılıyor.
Aslında cihaz çok hoşuma gidiyor ama ahize sesi sıkıntıları çok var internette, bu biraz tedirgin ediyor.
Ya sıfır mi9 se alacağım ya da sıfır mi note 3
Sizce sıfır mi note 3 alınır mı?

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
para iadesi aldım
mi8 i gördüm fakat karar veremedim

sony telefonları hiç bilmiyorum

benim için çift hatlı ve otomatik görüşme kaydetme özelliği olmalı, bir de ahize sesi çok önemli
mi9 se de bunların hepsi var, şanssızlığım yüzünden (imei klonlanmıştı) cihazı garantiye (ithalatçı garantiliydi) gönderdim, fakat cihaz serviste kaybolmuş, ücret iadesi yaptılar.

mi8 iyidir hocam en azindan bildiginiz.marka. centik sikinti bi tek.
sony telefonlari bende cok seviyorum ama tr de siny yok iste olsa keske xz2 compact alicaktim direk

Oyla:

Leonidas61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Cihaz güzel ancak ekranı küçük ve zamanla sıkıyor. İçindeki işlemci vs olarak çok kaliteli ve performanslı kamerasıda oldukça kaliteli ama her zaman güncellemeler konusunda en arkaya atılmış bir telefondur kendisi... Global sürümde hala (telefonda yüz tanıma özelliği bulunmasına rağmen) yüz tanıma özelliği eklenmedi. Bence başka telefona yönelmelisiniz.. Yani mi 9 se almanız yararınıza olacaktır ;)

Oyla:

frhtbsl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
0
Sıfır aldığım mi9 se garanti için gittiği serviste kaybolunca ücret iadesi yaptılar.
Şimdi tekrar xaiomi cihaz almak istiyorum.
Hepsiburada sitesinde sıfır mi note 3 satılıyor.
Aslında cihaz çok hoşuma gidiyor ama ahize sesi sıkıntıları çok var internette, bu biraz tedirgin ediyor.
Ya sıfır mi9 se alacağım ya da sıfır mi note 3
Sizce sıfır mi note 3 alınır mı?
Mi Note 3 sıfır alınmaz ama temiz kullanılmış Mi Note 3 alınır... Benim cihazımda hiçbir sıkıntı ve sorun yok garantisi Mart 2020 de bitti... Cihazda çizik dahi yoktur... Düşünürseniz iletişime geçiniz...

Oyla:

Timurkurt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Khan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turizm
Konular
47
Benimde aklim hep sifir note 7 fan edition a kayiyor ara sıra, kararsizliklardan bi türlü sahip olamayipta halen uzaktan göz kiprtigim bir cihazdir. Temizini bulsam gözüm dönebilir :)

Oyla:
Üst Alt