Soru Sıfır 9 SE Aldım İyi mi?

Ranyal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ranyal
Cihazım
9 se
Konular
1
Pil ömrü az yoğun kullanımda 1 gün anca gidiyor diye düzelteyim:/ A12 den buna geçince batarya konusunda canım sıkıldı. Mi11 e geçerim birkaç güne önerdiğiniz gibi daha üste çıkmam.
S10 için 12 bin lira verip de bulabileceğim ekstrem bi özellik yok buna göre, bi 8 gb ram ve 128 gb hafıza var batarya %13 daha büyük.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Pil ömrü az yoğun kullanımda 1 gün anca gidiyor diye düzelteyim:/ A12 den buna geçince batarya konusunda canım sıkıldı. Mi11 e geçerim birkaç güne önerdiğiniz gibi daha üste çıkmam.
S10 için 12 bin lira verip de bulabileceğim ekstrem bi özellik yok buna göre, bi 8 gb ram ve 128 gb hafıza var batarya %13 daha büyük.
Sifir fiyatına bakmayın hocam da zaten sıfır alacaksanız s20 fe de oneririm

Ranyal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ranyal
Cihazım
9 se
Konular
1
AKINLASINN equuleus Exfat Emrespect
Telefonu pek tutmadım ya , ısınamadım.
Şarjı çabuk bitiyo, 2 saate yakın şarj oluyor. Telefonu bir gün kullanıp günde 2 saat şarj etmek ne saçma bişeymiş ya. ufak tefek eksileri de var.
Üzerine 1000 lira daha koyup 2021 çıkışlı 6-8 gb ramli Samsung almak daha mantıklı . Ekranı da biraz büyük olsun artık

Ranyal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ranyal
Cihazım
9 se
Konular
1
Android 11 gelmiş diyollardı bende niye çıkmıyor nasıl yükseltebilirim? Miui11 de bırakıcam önerdiğiniz gibi.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Şarjı çabuk bitiyo, 2 saate yakın şarj oluyor. Telefonu bir gün kullanıp günde 2 saat şarj etmek ne saçma bişeymiş ya. ufak tefek eksileri de var.
Üzerine 1000 lira daha koyup 2021 çıkışlı 6-8 gb ramli Samsung almak daha mantıklı . Ekranı da biraz büyük olsun artık
Aldığın fiyat fazla diye böyle hissettiriyor. Kesinlikle de haklısın.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Doğrudur hocam SE modelleri o serinin biraz daha düşük özellikli modellerdir Xiaomi'de.

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
5400'e mi9 vardı geçen hafta bitmiş pttavm

Merkez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
5400'e mi9 vardı geçen hafta bitmiş pttavm
Pttavm çok sahtekar p20 lite aldım fatura gondermediler cihaz yurtdışı çıktı IMEI gitti Cimer e şikayet ettim telefonu geri iade aldılar 29 Nisan da hala para iadesi yapmadılar

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Hocam Mi 9 SE'nin bataryası dışında bi eksikliğini hissetmedim şuana kadar. Yaklaşık 2,5 yıldır kullanıyorum. Yakında bi batarya değişimi yapıp 1,5 yıl daha kullanmayı planlıyorum. Şuanda android 10 - MİUİ 12.0.3 sürümündeyim. Performans gayet makul seviyede bu segment için. Oyun falan da sık sık oynuyorum. Telefonu yoğun kullanan biriyim. Batarya dışında üzecek bi yanı yok. Ama bugün tekrar telefon almaya karar versem ekran boyutuna bakmadan direk daha büyük bataryalı bi cihaz seçerdim.
Bu arada 3.9/6 olarak gösterilen ibare boş olan RAM değerini gösteriyor. Yani o esnada 3.9 GB kullanılabilir RAM bulunuyormuş cihazınızda.

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
9se artık tad vermiyor, hedef mi12 ebat olarak birebir aynı
fiyat sıkıntı biraz mağazada 20bin dışarda 11 civarı bir kaç aya 8 / 9 bekliyorum, yada second hand bekleyeceğiz :)

Üst Alt