Sohbet sevgili mi severler herkese merhaba mi 8 almak istiyorum lütfen yardım...

mertmd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
Konular
1
konu açmadan önce tereddüt ettim baktım ama tam olarak bi cevap bulamadım, ben Ankarada yaşıyorum ve bir mi 8 telefon almak istiyorum, nerden alınır en güvenilir tavsiye edeceğiniz yerler neresidir ve kvk falan fark etmiye hepsi distribütör garanti zaten çok takmayın diyorlar lütfen beni bu bilgi kirliliğinden kurtarın evet farkındayım forumda satış yapan arkadaşlar var kimse kimsenin ekmeğine taş koymak istemiyor ama benim için bu paralar az değil yanlış birşey yapmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum acil telefon almam lazım çünkü. saygılar sevgiler..

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Konu açmadan tereddüt etmenize lüzum yoktu da keşke bütçenizi de belirtmiş olsaydınız.

Buyrun:

FaserDarth

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
MI 10T PRO
Konular
4
konu açmadan önce tereddüt ettim baktım ama tam olarak bi cevap bulamadım, ben Ankarada yaşıyorum ve bir mi 8 telefon almak istiyorum, nerden alınır en güvenilir tavsiye edeceğiniz yerler neresidir ve kvk falan fark etmiye hepsi distribütör garanti zaten çok takmayın diyorlar lütfen beni bu bilgi kirliliğinden kurtarın evet farkındayım forumda satış yapan arkadaşlar var kimse kimsenin ekmeğine taş koymak istemiyor ama benim için bu paralar az değil yanlış birşey yapmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum acil telefon almam lazım çünkü. saygılar sevgiler..

Değerli hocam neredeyse tüm distribütör firmaları aynı fakat buradan aldığınız tüm ürünlerde sıkıntı çıkarsa karşınızda muhattap birisini bulabiliyorsunuz fakat yinede seçim size kalmış.

MİUİTÜRKİYE MARKET

mertmd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
Konular
1
Konu açmadan tereddüt etmenize lüzum yoktu da keşke bütçenizi de belirtmiş olsaydınız.

Buyrun:
teşekkür ederim saolun 3.000 tl ye bu işi halledebilirsem iyi olur ama özellikle fiyat belirtmedim sizin tavisye ettiği yerden almaya çalışayım diye. cepport hakkında nekadar şikayet olsada en güvenilir yerden biri olduğunu yazmış insanlar fakat ankarada elden teslim alabileceğim biyer de olsaydı iyi olurdu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Değerli hocam neredeyse tüm distribütör firmaları aynı fakat buradan aldığınız tüm ürünlerde sıkıntı çıkarsa karşınızda muhattap birisini bulabiliyorsunuz fakat yinede seçim size kalmış.

MİUİTÜRKİYE MARKET
buradan diyorsanız buradan alırız yani sonuçta hiç bilmediğim bişey iphone 7 mi satıp alıcam ve hiç bilgim yok,sizin değerli tecrübelerinize ve tavsiyelerinize uyarım.

FaserDarth

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
MI 10T PRO
Konular
4
teşekkür ederim saolun 3.000 tl ye bu işi halledebilirsem iyi olur ama özellikle fiyat belirtmedim sizin tavisye ettiği yerden almaya çalışayım diye. cepport hakkında nekadar şikayet olsada en güvenilir yerden biri olduğunu yazmış insanlar fakat ankarada elden teslim alabileceğim biyer de olsaydı iyi olurdu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buradan diyorsanız buradan alırız yani sonuçta hiç bilmediğim bişey iphone 7 mi satıp alıcam ve hiç bilgim yok,sizin değerli tecrübelerinize ve tavsiyelerinize uyarım.

Hocam elden almak istiyorsanız ANKARA bayii var olması lazım
MiuiTürkiye Yerel Satış Noktaları

ÖKMEN İLETİŞİM
Şube 1: 0533 623 6247
Şube 2: 0536 247 1717

burası olması lazım hocam

Son düzenleme:

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Başlığı görünce dikkatsiz okumam sonucu;
"Sevgili mi severler herkese Mi 8 almak istiyorum" sandım. :( Hiç düşünmeden alın hocam. Çoğu telefondan daha iyi ve ucuz.

mertmd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
Konular
1
teşekkür ederim sizlere en kısa zamanda aranıza katılacağım telefonumu satıp alacağım 1 hafta içinde fakat hala aklıma takılan kvk garantili olarak 4000. tl ye satılan telefon burda nasıl 3250 tl ye satılıyor onu anlamadım ama hayırlısı artık:)

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
teşekkür ederim sizlere en kısa zamanda aranıza katılacağım telefonumu satıp alacağım 1 hafta içinde fakat hala aklıma takılan kvk garantili olarak 4000. tl ye satılan telefon burda nasıl 3250 tl ye satılıyor onu anlamadım ama hayırlısı artık:)
Anlaşılmayacak bir şey yok. 4000 TL ye satılan KVK değil Türkiye garantili olarak satılan cihaz. Fakat değişen bir şey yok. İkisi de ithalatçı firma garantisi.

FaserDarth

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
MI 10T PRO
Konular
4

Koçara hocamın da dediği gibi birisi Türkiye garantili [evofone (kendisinin de garanti servisi pek iyi değildir) firmasının garantisi] diğeri de ithalatçı firma garantisinde [kvk (her firma gibi onun da servisi pek iyi olmasa bile en azından MiuiTürkiye için satıldığı için sorununu daha kolay çözebiliyorsunuz) firmasının garantisi].

MiuiTürkiye'den alınan ürünlere kolay bir şekilde çözüm bulunuyor, özellikle cantara hocam da gerekli şekilde ilgilenir ve yönlendirir.

Son düzenleme:

mertmd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
Konular
1
tamamdır sanırım kafada şekillendi baya yardımlarınız için teşekkür ederim hepinize:)

Üst Alt