Sohbet sevgili mi severler herkese merhaba mi 8 almak istiyorum lütfen yardım...

mertmd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
konu açmadan önce tereddüt ettim baktım ama tam olarak bi cevap bulamadım, ben Ankarada yaşıyorum ve bir mi 8 telefon almak istiyorum, nerden alınır en güvenilir tavsiye edeceğiniz yerler neresidir ve kvk falan fark etmiye hepsi distribütör garanti zaten çok takmayın diyorlar lütfen beni bu bilgi kirliliğinden kurtarın evet farkındayım forumda satış yapan arkadaşlar var kimse kimsenin ekmeğine taş koymak istemiyor ama benim için bu paralar az değil yanlış birşey yapmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum acil telefon almam lazım çünkü. saygılar sevgiler..

FaserDarth

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi Max /Prime
konu açmadan önce tereddüt ettim baktım ama tam olarak bi cevap bulamadım, ben Ankarada yaşıyorum ve bir mi 8 telefon almak istiyorum, nerden alınır en güvenilir tavsiye edeceğiniz yerler neresidir ve kvk falan fark etmiye hepsi distribütör garanti zaten çok takmayın diyorlar lütfen beni bu bilgi kirliliğinden kurtarın evet farkındayım forumda satış yapan arkadaşlar var kimse kimsenin ekmeğine taş koymak istemiyor ama benim için bu paralar az değil yanlış birşey yapmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum acil telefon almam lazım çünkü. saygılar sevgiler..
Değerli hocam neredeyse tüm distribütör firmaları aynı fakat buradan aldığınız tüm ürünlerde sıkıntı çıkarsa karşınızda muhattap birisini bulabiliyorsunuz fakat yinede seçim size kalmış.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

mertmd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
Konu açmadan tereddüt etmenize lüzum yoktu da keşke bütçenizi de belirtmiş olsaydınız.

Buyrun:
teşekkür ederim saolun 3.000 tl ye bu işi halledebilirsem iyi olur ama özellikle fiyat belirtmedim sizin tavisye ettiği yerden almaya çalışayım diye. cepport hakkında nekadar şikayet olsada en güvenilir yerden biri olduğunu yazmış insanlar fakat ankarada elden teslim alabileceğim biyer de olsaydı iyi olurdu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Değerli hocam neredeyse tüm distribütör firmaları aynı fakat buradan aldığınız tüm ürünlerde sıkıntı çıkarsa karşınızda muhattap birisini bulabiliyorsunuz fakat yinede seçim size kalmış.

buradan diyorsanız buradan alırız yani sonuçta hiç bilmediğim bişey iphone 7 mi satıp alıcam ve hiç bilgim yok,sizin değerli tecrübelerinize ve tavsiyelerinize uyarım.

FaserDarth

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi Max /Prime
teşekkür ederim saolun 3.000 tl ye bu işi halledebilirsem iyi olur ama özellikle fiyat belirtmedim sizin tavisye ettiği yerden almaya çalışayım diye. cepport hakkında nekadar şikayet olsada en güvenilir yerden biri olduğunu yazmış insanlar fakat ankarada elden teslim alabileceğim biyer de olsaydı iyi olurdu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buradan diyorsanız buradan alırız yani sonuçta hiç bilmediğim bişey iphone 7 mi satıp alıcam ve hiç bilgim yok,sizin değerli tecrübelerinize ve tavsiyelerinize uyarım.
Hocam elden almak istiyorsanız ANKARA bayii var olması lazım

ÖKMEN İLETİŞİM
Şube 1: 0533 623 6247
Şube 2: 0536 247 1717

burası olması lazım hocam

Son düzenleme:

TR26SkyWalker26TR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Başlığı görünce dikkatsiz okumam sonucu;
"Sevgili mi severler herkese Mi 8 almak istiyorum" sandım. :( Hiç düşünmeden alın hocam. Çoğu telefondan daha iyi ve ucuz.

mertmd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
teşekkür ederim sizlere en kısa zamanda aranıza katılacağım telefonumu satıp alacağım 1 hafta içinde fakat hala aklıma takılan kvk garantili olarak 4000. tl ye satılan telefon burda nasıl 3250 tl ye satılıyor onu anlamadım ama hayırlısı artık:)

Koçara

Sonradan görme Xiaomi' ci....
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli Eğitimci
teşekkür ederim sizlere en kısa zamanda aranıza katılacağım telefonumu satıp alacağım 1 hafta içinde fakat hala aklıma takılan kvk garantili olarak 4000. tl ye satılan telefon burda nasıl 3250 tl ye satılıyor onu anlamadım ama hayırlısı artık:)
Anlaşılmayacak bir şey yok. 4000 TL ye satılan KVK değil Türkiye garantili olarak satılan cihaz. Fakat değişen bir şey yok. İkisi de ithalatçı firma garantisi.

FaserDarth

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi Max /Prime
Koçara hocamın da dediği gibi birisi Türkiye garantili [evofone (kendisinin de garanti servisi pek iyi değildir) firmasının garantisi] diğeri de ithalatçı firma garantisinde [kvk (her firma gibi onun da servisi pek iyi olmasa bile en azından MiuiTürkiye için satıldığı için sorununu daha kolay çözebiliyorsunuz) firmasının garantisi].

MiuiTürkiye'den alınan ürünlere kolay bir şekilde çözüm bulunuyor, özellikle cantara hocam da gerekli şekilde ilgilenir ve yönlendirir.

Son düzenleme:

mertmd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
tamamdır sanırım kafada şekillendi baya yardımlarınız için teşekkür ederim hepinize:)

FaserDarth

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi Max /Prime
tamamdır sanırım kafada şekillendi baya yardımlarınız için teşekkür ederim hepinize:)
Rica ederim hocam yeterki yardımımız dokunsun.
Eğer almaya karar verdiyseniz de şimdiden hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

mertmd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
alışveriş kredisi olayını çözebilirsem hemen alıcam ona bakıyorum. sıfır faiz 3 taksit oluyodu bi ara

mertmd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
arkadaşlar iphone dan sonra korkarak geçiyor olsamda telefonumu dün sattım ve eve gidip sitenin yönlendirdiği cepporttan telefonu spariş verdim, uzun yıllar sonra ilk defa bir telefon aldığım için heyecanlıyım :) heralde iphone xsmax alsam yarısı kadar heyecanlanmazdım, cepport hakkında birsürü şikayet olmasına rağmen buraya olan güvenimle sparişi verdim, dün verdiğim sparişi bakalım kaç günde elime ulaştıracaklar umarım bi sıkıntı olmaz ve sizler gibi doğru düzgün kullanırım bende telefonumu...:)

silence37

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ediz
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
BT
Gelince Rom direk update etmeyin : ) android 9 geçişleri var konularını takip ederek update edebilirsiniz süreç biraz sancılı ,

konusu burada Xiaomi Mi8

arkadaşlar iphone dan sonra korkarak geçiyor olsamda telefonumu dün sattım ve eve gidip sitenin yönlendirdiği cepporttan telefonu spariş verdim, uzun yıllar sonra ilk defa bir telefon aldığım için heyecanlıyım :) heralde iphone xsmax alsam yarısı kadar heyecanlanmazdım, cepport hakkında birsürü şikayet olmasına rağmen buraya olan güvenimle sparişi verdim, dün verdiğim sparişi bakalım kaç günde elime ulaştıracaklar umarım bi sıkıntı olmaz ve sizler gibi doğru düzgün kullanırım bende telefonumu...:)

mertmd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
Gelince Rom direk update etmeyin : ) android 9 geçişleri var konularını takip ederek update edebilirsiniz süreç biraz sancılı ,

konusu burada Xiaomi Mi8
Dalga geçiceksiniz belki ama rom nedir neden update etmem gerekir etmesem nolur ben hiç bilmem :) hahah işim baya zor anlaşılan

silence37

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ediz
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
BT
Dalga geçiceksiniz belki ama rom nedir neden update etmem gerekir etmesem nolur ben hiç bilmem :) hahah işim baya zor anlaşılan
Güncelleme wifi ye bağladığınızda otomatik bulur hemen yapmayın =) biraz konularına bakın , android 9 geçmeyin hemen sonra telefon kötü gibi bir algı oluyor =)

mertmd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
Güncelleme wifi ye bağladığınızda otomatik bulur hemen yapmayın =) biraz konularına bakın , android 9 geçmeyin hemen sonra telefon kötü gibi bir algı oluyor =)
Kesin yapardım iyi söylediniz:) dikkat etmem gereken başka bişey var mı acaba bunu gibi ve birde miui 10 arayüz direk öyle geliyor ama andoid sürümü olarak güncelleme yapma diyorsun değil mi..:)

silence37

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ediz
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
BT
Kesin yapardım iyi söylediniz:) dikkat etmem gereken başka bişey var mı acaba bunu gibi ve birde miui 10 arayüz direk öyle geliyor ama andoid sürümü olarak güncelleme yapma diyorsun değil mi..:)
evet verdiğim yerden konulara bakabilirsin , sıfırdan bir sistem olduğundan biraz sıkıntıları var ,

FaserDarth

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi Max /Prime
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Telefon ve MİUİ arayüzü hakkında herşeyi forumumuzda bulabilirsiniz. Eğer ki hâlâ yeterli bilgi bulamazsanız yeni bir başlık açıp sorduğunuz zaman sorularınıza cevap bulabileceğinize inanıyorum. İyi forumlar dilerim Yes~~handshake~~

mertmd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
mi 8 istiyorum
arkadaşlar telefon dün elime ulaştı çok şükür bir problem yok telefon harika iphone dan sonra bi burukluk olur dedim fakat şuan iphone kullananlara üzülmeye başladım, çok şükür kazasız belasız girdik android ve xiaomi dünyasına hepinize teşekkür ederim..

Skorpi

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)
arkadaşlar telefon dün elime ulaştı çok şükür bir problem yok telefon harika iphone dan sonra bi burukluk olur dedim fakat şuan iphone kullananlara üzülmeye başladım, çok şükür kazasız belasız girdik android ve xiaomi dünyasına hepinize teşekkür ederim..
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

FaserDarth

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi Max /Prime
Rica ederiz hocam. Güzel günlerde kullanınız.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanın telefonunuzu :)

Üst Alt