Mod Sessiz Moddan Normal Moda Geçişdeki Sesi Kapatma

Omerbicerer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
6
Merhabalar Bu Modül telefonu Bildirim çubuğundan sessize alip tekrar sesli moda dondugumuzde uyari şeklinde su sesine benzer bir *lık* diye bir ses çıkıveriyor ortamda dikkat çekiyor yani sanki o an telefonu sesliden sessize sessizden sesliye aldıgınızi herkes anlasın diye koyulmuş bir ses gibi Sizlere sunduğumuz dosya magisk modülüdür . Miui 10 tabanlı ve stock romda denenmiştir başarılı sonuçlar alınmıştır. Bu konudan dolayı birçok kez rahatsızlık yaşadığını belirten biri olarak modülün forumdaki kullanıcılara hayırlı olmasını dilerim .Xiaomi marka tüm miui 10 kullanıcıları kurabilir basit fakat değerli bir moddur .

Not : Bu modül system partisyonu üzerinde kritik bir değişiklik yapmadığından dolayı cihazınızın sistemini etkileme durumu yoktur .

Ekli dosyalar

• Turn off MIUI 10 unmute sound.zip
    8,7 KB · Görüntüleme: 176
Son düzenleme:

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Yani diosunki telefon seslideyken tüm ayarlar açıkken rahatsız etme moduna alıoz..rahatsız etme modundan cıkınca sesli alınca yani..sesler kısılmıs halde kalıyor ya bu modul bunu engelliyor?

Omerbicerer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
6
Yani diosunki telefon seslideyken tüm ayarlar açıkken rahatsız etme moduna alıoz..rahatsız etme modundan cıkınca sesli alınca yani..sesler kısılmıs halde kalıyor ya bu modul bunu engelliyor?
Hocam şöyle sessiz moddan sesli moda geçince lık diye bi doğa sesi geliyor yani modu deyistirince mesela bir ortamda telefonu sessize aldinizda dikkat çekiyor işte o sesi kapatıyor umarım anlatabilmisimdir

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Hocam şöyle sessiz moddan sesli moda geçince lık diye bi doğa sesi geliyor yani modu deyistirince mesela bir ortamda telefonu sessize aldinizda dikkat çekiyor işte o sesi kapatıyor umarım anlatabilmisimdir
Tamamdır cok iyi anladım;) teşekkür ediyorum

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Teşekkürler mi 9 denedim çalışıyor emeğine sağlık

Bvrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
Hocam modülü miui 10'da kullanıyordum gayet işe yarıyordu, birkaç gün önce miui 11'e geçtim çalışmamaya başladı. Miui 11'e ayarlama şansınız var mı ?

Omerbicerer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
6
Hocam modülü miui 10'da kullanıyordum gayet işe yarıyordu, birkaç gün önce miui 11'e geçtim çalışmamaya başladı. Miui 11'e ayarlama şansınız var mı ?

Miui 11 çin tabanlı romlar da Ses ve titreşim ayarlarında ki ek ayarlar kısmında artık bu ayar mevcut şuan kullanmadığım için tam yol tarif edemeyeceğim fakat ekran görüntüsü vb. seslerin kapandığı aynı menüden ulaşabilirsiniz

dzynn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
4
Miui 11 çin tabanlı romlar da Ses ve titreşim ayarlarında ki ek ayarlar kısmında artık bu ayar mevcut şuan kullanmadığım için tam yol tarif edemeyeceğim fakat ekran görüntüsü vb. seslerin kapandığı aynı menüden ulaşabilirsiniz
Miui 11'de Ses & Titreşim > Ek ayarlar > Sesi açma sesi ni deaktif edersek kurtuluyoruz. :)

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Teşekkürler. Umarım rahatsız etmeden normal moda geçisteki sesi de keser.

Bvrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
Üst Alt