Soru sesli yazma kayboldu

elceo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
mi 10t pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.1.1.0
Telefon Modeli
10t pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhabalar benim sorum telefonumda whatsapp a girdiğimde yazı kısmında bulunan ses göndermenin altındaki mikrafon işaretine basınca konuştuklarını yazıya döküp yolluyordu fakat, bütünleşik sesli yazma kısmının kaybolması, klayveve bütünleşikti şimdi google sesle yazma kocaban bar çıkıyor yeni güncelleme ilemi gitti benmi karıştırırken bozdum anlamdım dil sistem ayarlarını tr yaptım o yüzdenmi gitti,
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhabalar benim sorum telefonumda whatsapp a girdiğimde yazı kısmında bulunan ses göndermenin altındaki mikrafon işaretine basınca konuştuklarını yazıya döküp yolluyordu fakat, bütünleşik sesli yazma kısmının kaybolması, klayveve bütünleşikti şimdi google sesle yazma kocaban bar çıkıyor yeni güncelleme ilemi gitti benmi karıştırırken bozdum anlamdım dil sistem ayarlarını tr yaptım o yüzdenmi gitti,
ben tümleşik olan sesle yazması olan klavyeti istiyorum mesaj düzenlemenin süresi varmış yazdığımı değiştirip düzenleyemiyorum tuhaf oldu yeniden mesaj yazıyorum

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    73,6 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben tümleşik olan sesle yazması olan klavyeti istiyorum mesaj düzenlemenin süresi varmış yazdığımı değiştirip düzenleyemiyorum tuhaf oldu yeniden mesaj yazıyorum
Hocam sorununuz kısacası klavyenin sağ üst köşesindeki "sesle yazı yazma'nın" çalışmıyor olması mı?

Oyla:

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Ayarlara girin arama kısmına klavye yazın. Klavyeleri yönet kısmına girin. Ayarlar - sesle yazma kısmına girip açabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-11-11-53-07-807_com.google.android.inputmethod.latin.jpg
    Screenshot_2021-04-11-11-53-07-807_com.google.android.inputmethod.latin.jpg
    120,7 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:

elceo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
mi 10t pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sevgili dostlar resim ekledim 2ci mesajımda o şekilde olan klavyeye kayboldu sesli yazmak için artık kocaman google mikrafonu çıkıyor eskiden sesli mesaj yollağım yerin altında mic. işareti vardı oraya dokununca hiçbir etkileşi olmadan konuşuyordum yazıyordu artık yazmak için googlenin kocaman alanının gelmesi gerekiyor. aşağıda resimlerini verdim kocaman şekilde yazmak istemiyorum telefonumu sıfırlayacağım bu yüzden :( 1deki gibi olmasını istiyorum 2deki gibi değil :(

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 6
  • 1.png
    1.png
    69,7 KB · Görüntüleme: 6
Oyla:

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam google klavyenin verilerini temizleyin bir deneyin tekrar, demek istediğini tam anlayamadım gerçi gboard kullanmadığım için ama siz eminim eğer kendiniz açtı iseniz biliyorsunuzdur. Yok zaten ilk haliyle öyle idi isi verileri temizleyince Gboard'ın eski haline dönecektir.

Oyla:
Üst Alt