Soru Sesi dışarı aktardığımda Ses kesik kesik gitmesi

alisemiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
semiz
Konular
6
Selam ustalar sesi hoporlere verdiğimde karşı taraf beni anlamıyor sesini alamıyorum diyor ses kesik kesik oluyor ama normal konuşmada sorun yok hint rom kullanıyorum 12.02 olanı sizlerde bu sorunu yaşıyormusunuz?

ramazankilinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramazan
Cihazım
kılınç
Konular
0
12 global ve 12 eu rom kurdurm. Bendede aynı sorun var. Yazılımdan ziyade donanımsal olma ihtimalide var.

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
benim anladığım kadarıylaa sesin yüksek olmasıyla alakalı sesi kıstığında sorun azalıyor. Hoperlör ve mikrofon yanyana olduğu için hoperlörden gelen yankıyı engellemek adına yazılım sesi kısıyor o anda senin de sesini kısmış oluyor bu yüzden yaşanıyor bahsettiğiniz olay. Sesi kısmak, telefonu düz zemine koymamak, sorunu büyük ölçüde azaltır.

alisemiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
semiz
Konular
6
benim anladığım kadarıylaa sesin yüksek olmasıyla alakalı sesi kıstığında sorun azalıyor. Hoperlör ve mikrofon yanyana olduğu için hoperlörden gelen yankıyı engellemek adına yazılım sesi kısıyor o anda senin de sesini kısmış oluyor bu yüzden yaşanıyor bahsettiğiniz olay. Sesi kısmak, telefonu düz zemine koymamak, sorunu büyük ölçüde azaltır.
mumkun ancak karşı taraf konuşmuyorki sadece ben konuşuyorum aynı anda konuşmuyoruz gürültü engelleme devreye girsin

Üst Alt