Yardım Ses

Beyhan ozbek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Beyhan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
4
Mrb arkadaşlar forumda yeniyim yanlışlık yapabilirim :) benim sorunum Instagram da bir videoyu izledikten sonra sayfayi alta veya uste getirsemde yada ana ekran tuşuna basıp uygulamadan ciksamda halen o videonun sesi geliyor bu sorun telefondan mi yoksa Instagram dami.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Mrb arkadaşlar forumda yeniyim yanlışlık yapabilirim :) benim sorunum Instagram da bir videoyu izledikten sonra sayfayi alta veya uste getirsemde yada ana ekran tuşuna basıp uygulamadan ciksamda halen o videonun sesi geliyor bu sorun telefondan mi yoksa Instagram dami.
Hocam öyle bi problem şimdiye kadar yaşamadım ama cihazdan olabileceğini sanmıyorum,size bi tavsiye instagramın eski sürümlerini yükleyip deneyebilirsiniz

Oyla:

Beyhan ozbek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Beyhan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
4
Hocam öyle bi problem şimdiye kadar yaşamadım ama cihazdan olabileceğini sanmıyorum,size bi tavsiye instagramın eski sürümlerini yükleyip deneyebilirsiniz
Her videoda yapmyr bazen iki de bir bazen onda bir yapiyor bende cihazdan olduğunu zannetmiyorum ama burda ayni sorunu yasayan olabilir diye düşündüm cihazdan kaynakliysa zaten cok üzülürüm daha bir haftalık

Oyla:

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Bende de Twitter'da oluyor aynısı

Oyla:

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
Bende instagram storylerinde oluyor

Oyla:

srdar35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
mi8
Konular
3
cok iyi bilmiyorum sebeplerini ama telefonu bazen kapatip acmak faydali oluyo bu tur seyler icin kafasini toplamasi lazim az once kulakligi cikardim simdi hoparlorden disari ses gelmiyor bu tur seylerde kapatip acmak yeterli

Oyla:

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Uygulama verilerini siliniz, uygulama içinde ayarlarda da video ile ilgili yerleri SS atabilir misiniz?

Oyla:
Üst Alt