Soru Ses tuşu

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Merhabalar,ses tuşuna basılı tutunca sesin artması ve azalması gerekmiyor mu? Benim cihazımda sürekli bas çek yapmam gerekiyor kademe kademe yükseliyor.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
Aynı sorun bende ve iki Xiaomi modelinde de mevcut. Bu kesinlikle tesadüf olamaz. Xiaomi telefonlara internet üzerinden veri gönderip sistemde değişiklik yapmış olabilir. Bizim farketmemiz mümkün değil. Telefonu adamlar üretti ve uzaktan yazılama müdahale edebiliyorlar üstelik bizim iznimiz bile olmadan. Bunları yapan adam, telefonun içindeki bütün verilere de sahip oluyordur. Aynı romu kaç haftadır kullanıyorum hata daha 2-3 gündür meydana çıktı.

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun bende ve iki Xiaomi modelinde de mevcut. Bu kesinlikle tesadüf olamaz. Xiaomi telefonlara internet üzerinden veri gönderip sistemde değişiklik yapmış olabilir. Bizim farketmemiz mümkün değil. Telefonu adamlar üretti ve uzaktan yazılama müdahale edebiliyorlar üstelik bizim iznimiz bile olmadan. Bunları yapan adam, telefonun içindeki bütün verilere de sahip oluyordur. Aynı romu kaç haftadır kullanıyorum hata daha 2-3 gündür meydana çıktı.
Hocam sorunu buldum kulaklık takılıyken bu sorun ortaya çıkıyor kulaklığı çıkarınca çözüldü sorunum. Dediğiniz doğru olabilir eskiden sesi basılı tutarak açtığımı hatırlıyorum.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt