Yardım Ses sorunu

Yvzhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yavuzhan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Merhabalar, iki haftadır mi 9 se kullanmaktayım. Telefon konuşmalarında kendi sesim ilk 5_6 saniye karşı tarafa iletilmiyor, karşı tarafın sesini alabiliyorum. Hoparlörü açtığımda ise yine karşı tarafı duyabilirken ilk başta sesim iletilmiyor, daha sonra bazen iletiliyor. Bu tip bir sorunla karşılaşan varmı ve çözüm bulabilen?

resularazli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARAZLI
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
14
Merhabalar, iki haftadır mi 9 se kullanmaktayım. Telefon konuşmalarında kendi sesim ilk 5_6 saniye karşı tarafa iletilmiyor, karşı tarafın sesini alabiliyorum. Hoparlörü açtığımda ise yine karşı tarafı duyabilirken ilk başta sesim iletilmiyor, daha sonra bazen iletiliyor. Bu tip bir sorunla karşılaşan varmı ve çözüm bulabilen?
Bendede vardı bu sorun. Play Store`dan çağrı zamanı ses kaydedici uygulama indirdiğimden dolayı olmuşdu. Sildim sorun kalktı.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Yvzhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yavuzhan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendede vardı bu sorun. Play Store`dan çağrı zamanı ses kaydedici uygulama indirdiğimden dolayı olmuşdu. Sildim sorun kalktı.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben herhangi bir uygulama indirmedim. İki tane kendi guncellemesi geldi onları yükledim. Bu arada ses kaydediciyi kullanmayı denedim, telefonun altındaki mikrofondan ses kaydetmedi sadece üstteki mikrofondan ses kaydediyor. Sorun bununla ilgili olabili

Oyla:
Üst Alt