Soru Ses problemi(Aramalarda, Youtube vs) Redmi Note 10

anti236

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
poco
Konular
2
Merhabalar;
Yeni almış aldığım redmi note telefonumda ses problemi var.(3 gündür başta yoktu)
Video izlerken ses en yüksekten çalıyor. Sesi azaltma düğmesi çalışıyormuş gibi oluyor ama ses'de değişme yok.
Aramalarda (Whatsapp vs de dahil) ne ses gidiyor, ne ses geliyor. Telefon bazen kafayı yiyor. Fabrika ayarlarına falan döndürdüm ama nafile. ne yapabilirim?
yazılımsal mı sizce.

telefoncu bana redmi note 11e diye sattı. Ama ayarlar kısmında redmi note 10 yazıyor. bunu da anlamadım. telefon bu

Ekli dosyalar

• 77304b1b-1212-4a10-9317-65ae0979fda4.jpg
    77304b1b-1212-4a10-9317-65ae0979fda4.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 19

Ayduyd123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FEDERICO
Cihazım
Galaxy Note 10+
Konular
3
Telefon note 11 se modeli çinde satılan bir model sanırım global versiyonu yok, o sebeple gobal romlar için muhtemelen note 10 5g romu atılıyor, aslında aynı cihazlar farklı marketler için arka kapakta ufak bir fark ile satılıyor, sorunlarınızın sebebi yazılım olabilir, forum yazılımcısı ile görüşün belki o size yardımcı olabilir.

santadiago

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
note4x
Konular
1
Yokmu kardeşim bu işin çözümü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar;
Yeni almış aldığım redmi note telefonumda ses problemi var.(3 gündür başta yoktu)
Video izlerken ses en yüksekten çalıyor. Sesi azaltma düğmesi çalışıyormuş gibi oluyor ama ses'de değişme yok.
Aramalarda (Whatsapp vs de dahil) ne ses gidiyor, ne ses geliyor. Telefon bazen kafayı yiyor. Fabrika ayarlarına falan döndürdüm ama nafile. ne yapabilirim?
yazılımsal mı sizce.

telefoncu bana redmi note 11e diye sattı. Ama ayarlar kısmında redmi note 10 yazıyor. bunu da anlamadım. telefon bu
Güncellenme sonrası aynı sorun bende de var

ridvan1973

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RIDVAN
Cihazım
NEXUS 5
Konular
0

Çözüm herhalde global rom yüklemek