Soru Ses Paneli

ato23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atakan
Cihazım
mi note 10
Meslek
uçak teknisyeni
Konular
6
herkes için bu derece önemli mi bilmiyorum ama insana telefon değiştirmesine sebep olabilir bu sorun. merhaba bildirim sesi ayrı arama zil sesi ayrı ses seviyesini kontrol edebileceğimiz bi rom olsun bi program olsun var mı? android 10 güncellemesi de kurtaramadı beni. /

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
Eu rom da yok diye biliyorum mi room ve masik x de de mevcut, masik x 13 sürümünde miui12 çakılı hocam

Oyla:

ato23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atakan
Cihazım
mi note 10
Meslek
uçak teknisyeni
Konular
6
Eu rom da yok diye biliyorum mi room ve masik x de de mevcut, masik x 13 sürümünde miui12 çakılı hocam
sen kullanıyormusun masik çok merak ettiğim bi rom olur kendisi senden biraz bilgi alayım :)

Oyla:

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
sen kullanıyormusun masik çok merak ettiğim bi rom olur kendisi senden biraz bilgi alayım :)

masik 13.1 çıkmış sanırım güncellemeyle daha akıcı olmuştur diye düşünüyorum hocam ben 1 hafta kullandım herhangi bir sıkıntı görmedim sadece aman aman bir ekran süresi beklemeyin gördüğüm tek sıkıntı instagramda hikaye de video paylaşma esnasında 15' er saniyelik partlar halinde yüklüyor biliyorsanız eğer ; custom romlarda böyle galiba eu romda da aynı sorun vardı. mesela 1 dakikalık bir videonun ilk 15 saniyesini hikayeye atıyor fakat 2. , 3. , 4. vs. partları atmıyor hocam

Oyla:
Üst Alt