Yardım Ses kısayol eksikliği kontrol merkezi

aknymn67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5.2
Telefon Modeli
Poco x3 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar poco x3 pro cihazımda ses butonları kullanmak yerine Apple lardaki kontrol merkezinde bulunan ses açma ve kısma kısayol butonları nın aynısı veya bir benzerini nasıl ekleyebiliriz bu telefona . Uygulamalar indirdim ancak aktif çalışmıyorlar uygulamaları kapatınca kayboluyor ve açmak için uygulamaya tekrar girmem gerekiyor buda pek kullanışlı değil . Halbuki kontrol merkezine ekranı kilitleme kısa yolu eklenmiş ses kısayolu neden eklememişler anlamadım bu ciddi bir sorun bence.

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şu resimdeki gibi bir şey mi istiyorsunuz acaba?

Veya bu linkteki:

Son uygulamalardan kaldırdığınız için mi kapanıyor uygulamalar? Yoksa her durumda mı kapanıyor?

Oyla:

aknymn67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şu resimdeki gibi bir şey mi istiyorsunuz acaba?

Veya bu linkteki:

Son uygulamalardan kaldırdığınız için mi kapanıyor uygulamalar? Yoksa her durumda mı kapanıyor?
Bir deneyeyim uygulamayı evet son uygulamalardan kapatınca kapanıyor

Oyla:

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Denedim ancak bu da kapanıyor hocam ya açmak için tekrar uygulamaya girmem gerekiyor.
Maalesef bu yeni android sürümlerinin sorunu. Belki bu uygulamaların yeni yapılmışı(ben bulamadım) varsa yeni androidlerde sonlanmayabilir. Ben sorunu sadece app settings adlı xposed modülü ile bu uygulamaların son uygulamalar listesinde görünmesini engelleyerek çözmüştüm. Uğraşmazsanız en azından ses panelini tıklamayla getirmek için volume panel free adlı uygulamaya bakabilirsiniz. Belki yine sadece ses panelini açan bir uygulama da bulunabilir.

Bkz: Son uygulamalarda göster Önle

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211115-095033.jpg
    Screenshot_20211115-095033.jpg
    328,6 KB · Görüntüleme: 4
Oyla:

aknymn67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef bu yeni android sürümlerinin sorunu. Belki bu uygulamaların yeni yapılmışı(ben bulamadım) varsa yeni androidlerde sonlanmayabilir. Ben sorunu sadece app settings adlı xposed modülü ile bu uygulamaların son uygulamalar listesinde görünmesini engelleyerek çözmüştüm. Uğraşmazsanız en azından ses panelini tıklamayla getirmek için volume panel free adlı uygulamaya bakabilirsiniz. Belki yine sadece ses panelini açan bir uygulama da bulunabilir.

Bkz: Son uygulamalarda göster Önle
Cevap için teşekkürler bir bakayım . Yani Apple tarafında yillardir var olan bir özellikler . Android ureticileri az biraz kopya çekin ne güzel kotrol merkezi yapmışlar birde ses çubuğu koysalar tadından yenmez.

Oyla:
Üst Alt