Ses kaydedici efsane skin

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Selama beyler resmini koyduğum kaydedici hangi miui versiyonundaydı bilen varmı, bilen varsa söylesin, bide bi hayırsever arkadaş apk haline getirebilirmi bu kasetçalar versiyonlu kaydediciyi,her romda kullanmak isterim, bence efsaneydi, hiç değiştirmeyebilirdi miui bunu...

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
oruba' Alıntı:
Selama beyler resmini koyduğum kaydedici hangi miui versiyonundaydı bilen varmı, bilen varsa söylesin, bide bi hayırsever arkadaş apk haline getirebilirmi bu kasetçalar versiyonlu kaydediciyi,her romda kullanmak isterim, bence efsaneydi, hiç değiştirmeyebilirdi miui bunu...

Miui v5 lerde mevcut. GM discovery bölümünde ki v5 romlardan birini indir. System klasörü içerisinde "SoundRecorder.apk" yı dışarı çıkar ve telefona kur. Her versiyonda uyum sağlamaya bilir.

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sw33tking' Alıntı:
oruba' Alıntı:

Miui v5 lerde mevcut. GM discovery bölümünde ki v5 romlardan birini indir. System klasörü içerisinde "SoundRecorder.apk" yı dışarı çıkar ve telefona kur. Her versiyonda uyum sağlamaya bilir.

Deneyelim bakalım, teşekkürler...

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
bikaç romdan apk leri alıp denedim fakat başaramadım, yüklenemedi malesef...büyük hata o skini hiç değiştirmemeliydiler...

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
oruba' Alıntı:
bikaç romdan apk leri alıp denedim fakat başaramadım, yüklenemedi malesef...büyük hata o skini hiç değiştirmemeliydiler...
Hocam, sistem uygulamaları, diğer uygulamalar gibi apk dosyalarının üstüne basılarak yüklenmez. Dosyaları system klasöründeki ilgili klasörlere kopyalayıp gerekli izinleri verdikten sonra telefonu kapatıp açmanız yeterli.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
chatin_62' Alıntı:
oruba' Alıntı:
Hocam, sistem uygulamaları, diğer uygulamalar gibi apk dosyalarının üstüne basılarak yüklenmez. Dosyaları system klasöründeki ilgili klasörlere kopyalayıp gerekli izinleri verdikten sonra telefonu kapatıp açmanız yeterli.

Dosyaları derken? apk dosyasının rom yüklenirken nerelere yükleme yaptığını bilememki, sanırım romu yüklemeden önce içini açıp apk dosyasını değiştir demek istiyosunuz? Uyum sağlamayabilir tabiki...

Valla anlayan biri yardımcı olursa memnun kalırım, kullandığım rom 5.4.24 multi 

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
oruba' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
oruba' Alıntı:

Dosyaları derken? apk dosyasının rom yüklenirken nerelere yükleme yaptığını bilememki, sanırım romu yüklemeden önce içini açıp apk dosyasını değiştir demek istiyosunuz? Uyum sağlamayabilir tabiki...

Yukarda arkadaşımız yazmıştı. Rom dosyasının içini açıp system yazan klasöre gireceksiniz. Orada ister arama yaptırıp ister app yada priv-app klasörlerine kendiniz bakarak soundrecorder isimli dosyayı yada dosyaları (apk dosyasının yanında başka dosyaları da olabiliyor) bulacaksınız. Bunları dışarı çıkartıp telefona atacaksınız. Sonra da Root yetkisi olan bir dosya yöneticisi ile (kendi dosya yöneticisi Root dizinini okuyabiliyormuydu onu hatırlamıyorum, ben 5 yıldır Root Explorer kullanıyorum) bu dosyaları hangi klasörde bulduysanız telefonda da o klasöre kopyalayacaksınız. Üzerine yazmadan evvel de eski dosyaların izinleri neyse onları da aklınızda tutacak, kopyalama sonrası yeni dosyaların izinlerini de aynı hale getireceksiniz.

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
chatin_62' Alıntı:
oruba' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:

Yukarda arkadaşımız yazmıştı. Rom dosyasının içini açıp system yazan klasöre gireceksiniz. Orada ister arama yaptırıp ister app yada priv-app klasörlerine kendiniz bakarak soundrecorder isimli dosyayı yada dosyaları (apk dosyasının yanında başka dosyaları da olabiliyor) bulacaksınız. Bunları dışarı çıkartıp telefona atacaksınız. Sonra da Root yetkisi olan bir dosya yöneticisi ile (kendi dosya yöneticisi Root dizinini okuyabiliyormuydu onu hatırlamıyorum, ben 5 yıldır Root Explorer kullanıyorum) bu dosyaları hangi klasörde bulduysanız telefonda da o klasöre kopyalayacaksınız. Üzerine yazmadan evvel de eski dosyaların izinleri neyse onları da aklınızda tutacak, kopyalama sonrası yeni dosyaların izinlerini de aynı hale getireceksiniz.

Telefonum MI 3, Tam olarak hangi sürümün içindedir bu ses kaydedici, v5 tüm versiyonlarında varmı? sürüm numarası yazarsanız ya da link atabilirseniz söylediğiniz yöntemle deneyeceğim, teşekkürler

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
@chatin_62 @emrebegen Yapmayı denedim ama başarısız oldum; 'yaparım abi' diyen heykeli dikilesi biri varsa buyursun :)

Oyla:
Üst Alt