Yardım ses hatası ve donma

Dobroski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
8
merhaba arkadaşlar telefonumda ses hatası ve donmalar meydana geldi telefoncuya götürdüm yazılım attırdım düzelmedi şarj entegresinden olabileceğini düşündü fakat sorun orda olmadığını söyleyip yardımcı olamayacağını dile getirdi. Şuan cihazımı kullanamıyorum nasıl ve kime yaptırabilirim sorunun nerede oldugunu bilen ve güvenilir bir xiaomi teknik servisci arıyorum yardımlarınızı bekliyorum :(

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Hocam Mi9T cihazınız olduğu yazıyor tam olarak problemi tarif eder misiniz ? Ses Hatasından kasıt nedir donmalar nerelerde olur ? Attığı yazılım ne yeni Rom'mu kurmuş yoksa mevcut Roma Format mı atmaya çalışmış. Donanımsal bir problem olduğundan şüpheliyim

Dobroski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Mi9T cihazınız olduğu yazıyor tam olarak problemi tarif eder misiniz ? Ses Hatasından kasıt nedir donmalar nerelerde olur ? Attığı yazılım ne yeni Rom'mu kurmuş yoksa mevcut Roma Format mı atmaya çalışmış. Donanımsal bir problem olduğundan şüpheliyi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şöyle söyleyeyim reis ses hatasından kastım müziklere girdiğim zaman youtube girdiğim zaman ses hatası diye bildirim geliyor ekstradan 2 kez yazılım attırdım olmadı donma ise misal telefon geliyor açamıyorum kitlenip kalıyor ekran öylece uygulamaya giremiyorum şarj entegresinden oldugunu düşündü cihazımı götürmüş oldugum teknik servisci fakat ondan olmadıgı söyledi daha fazla yardım edemeyeceğini diyip yolladı bizi

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Eu rom kurup üstüne persist flaşlanırsa düzelebilir diye düşünüyorum

Dobroski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eu rom kurup üstüne persist flaşlanırsa düzelebilir diye düşünüyorum
hocam eğer öyle düzelme ihitimali varsa hiç durmam yazılımsal olmadığını söyledi götürdüğüm telefoncu acaba anakart hasar görmüş olma ihtimali var mıdır diye düşünüp duruyorum

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Bilmediğimden soruyorum hocam Persist nedir ?
Persist donanımların düzgün çalışması için driver gibi bişey dosyasını bulup twrp den flaşlanırsa düzelebilir diye düşünüyorum

Üst Alt