Soru ses guzelleştirici

• Konbuyu başlatan Emo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 403

Emo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 pro
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.4
Telefon Modeli
mi9t pro
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba arkadaslar bi tane yazilim vardi magiskten yapiliyordu hapirlerden cikan muzik sesi veya kulaktiktan cikan sesi güzelleştiriyordu adini hatirlayamadim adini bilen yazabiljr mi

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
merhaba arkadaslar bi tane yazilim vardi magiskten yapiliyordu hapirlerden cikan muzik sesi veya kulaktiktan cikan sesi güzelleştiriyordu adini hatirlayamadim adini bilen yazabiljr mi
Viper4Android mi?

Oyla:

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
bir sürü var hocam, hocamında dediği gibi viper4android, dolby atmos, dts sound vs çok var yanlız bana kalırsa viper4android dışındakiler biraz riskli. Benim önerim viper4android kullanmanız, hem içinde çok sayıda özelleştirme de mevcut

Oyla:

Emo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 pro
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet teşekkurler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir sürü var hocam, hocamında dediği gibi viper4android, dolby atmos, dts sound vs çok var yanlız bana kalırsa viper4android dışındakiler biraz riskli. Benim önerim viper4android kullanmanız, hem içinde çok sayıda özelleştir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir sürü var hocam, hocamında dediği gibi viper4android, dolby atmos, dts sound vs çok var yanlız bana kalırsa viper4android dışındakiler biraz riskli. Benim önerim viper4android kullanmanız, hem içinde çok sayıda özelleştirme de mevcut
teşekkürler vibe kullanirim.

Oyla:
Üst Alt