Yardım Ses Entregresi Bozulmuş??

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
Merhabalar kolay gelsin,telefonumun hoparlörü bozulmuştu sanki su atıyormuş gibi ve çok cızırtı geliyordu 4 farklı telefoncuya götürdüm.
1-Büyük İhtimalle Ses Entregresi Bozulmuş Anakartla ilgili Telefonculara verme telefonunu bozar dedi
2-Hoparlör bozulmuş Anakartta sıkıntı yok dedi
3-Hoparlör taktım yinede ses gelmiyor neden olduğunu anlayamadım dedi
4-Yaparım ama telefonda olan bütün sesler gider (mikrofon,ahize vs)
Garantimin olduğu Firma EvoBT onlarada göndermek istemiyorum sağlam gönderdiğim telefonda çizikler meydana geliyor :(
Şimdi ne yapsam bilemedim başka garanti firmasınamı yollasam?Tavsiyelerinizi Bekliyorum

fahrikavrar2

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi 5
Konular
0
10 gündür kimse bir şey yazmadı :(

Forum biraz tuhaf. Yardım etmek istiyorsunuz bilmiyorsan yazma diyorlar. Foruma yeni üye oldum. Eminim çoğu kişi bu yüzden soğuyup yazmıyorlar ya da uğramıyorlar foruma.

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Şimdiye kadar tahmin yürüttüğüm konular oldu ama kimse yazma demedi, sorunuza gelirsek ilginç bir problem ama garantiden başka çare yok gibi gözüküyor. Telefonu teslim ederken özellikle çizik olmadığını not düşürün, öyle teslim edin.

Oyla:

kaanpasa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note
Meslek
Özel Sektör
Konular
7
Geçmiş Olsun Kutay Karaman bu konu hakkında bilgim yok ama senin adına üzüldüm umarım en yakın zamanda bir çaresini bulursun sorunun hallolur internette baktım daha önce aklıma geldi xiomi mi5s serilerinde pek problem meydana gelmiyormuş duyduğuma göre nadir diyorlar telefon daha önce hiç düştü su kaçtımı? sarjda çok kullanmış olabilirmisin? çok oyunmu oynadın zorladınmı acaba? ((:Alınma Sorunun Nedenini Tahmin Etmeye Çalışıyorum :))

Oyla:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdiye kadar tahmin yürüttüğüm konular oldu ama kimse yazma demedi, sorunuza gelirsek ilginç bir problem ama garantiden başka çare yok gibi gözüküyor. Telefonu teslim ederken özellikle çizik olmadığını not düşürün, öyle teslim edin.
garanti evobt :( yoksa direk verirdim...(+ telefonda darbeler var ama cizilme darbeleri düşme değil)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geçmiş Olsun Kutay Karaman bu konu hakkında bilgim yok ama senin adına üzüldüm umarım en yakın zamanda bir çaresini bulursun sorunun hallolur internette baktım daha önce aklıma geldi xiomi mi5s serilerinde pek problem meydana gelmiyormuş duyduğuma göre nadir diyorlar telefon daha önce hiç düştü su kaçtımı? sarjda çok kullanmış olabilirmisin? çok oyunmu oynadın zorladınmı acaba? (:)Alınma Sorunun Nedenini Tahmin Etmeye Çalışıyorum :))
teşekkür ederim :) evet bende anlamadım....su kaçmadı veya sarjdada cok kullanmadım :( teşekkür ederim yorumlarınız için :)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Forum biraz tuhaf. Yardım etmek istiyorsunuz bilmiyorsan yazma diyorlar. Foruma yeni üye oldum. Eminim çoğu kişi bu yüzden soğuyup yazmıyorlar ya da uğramıyorlar foruma.

Fikir yürütmek elbette ki hepimizin baş vurduğu bir yöntem fakat bilgi olmadan yürütülen fikirler soru sahibini mağdur edecek boyutta ise tavsiye veren kullanıcıyı uyarıyoruz ki forumumuzda boş konular, ilgisiz mesajlar, her hangi birini mağdur edecek bilgiler yer almasın... Bunun dışında konu ile ilgisiz mesajları da kaldırıyoruz ve ilgisiz mesaj atan kullanıcı bu durumu alışkanlık haline getirmiş ise uzaklaştırıyoruz.

Elbette ki bu durum sizin aklınızdaki forum anlayışına uymuyor olabilir ancak forumu bu şekilde temiz tutmaya devam edeceğiz. Mesaj niceliği fazla, niteliği düşük pek çok forum mevcut. Dilerseniz siz ve bahsettiğiniz çoğu kişi o forumlara dahil olabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt