Yardım Servis ücreti,

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Merhaba herkese. Geçtiğimiz ayın 26 sında poco f1 cihazımı ekran arızası yüzünden delta servise teslim etmiştim. Cihazımın ekranı arızalı bulundu ve değişimi yapılıp bana teslim edildi.
Cihazı teslim aldıktan sonraBL kilidini açtım ve eu rom stable romunu ve Magiski yükledim. Bir süre kullandıktan sonra bir Magisk modülü yüklemek istedim ve restart attığımda telefonum açılmadı. Bir çoğumuzun başına gelen bir durum. Ben de twrp menüsünden modülü silmek istedim ancak TWRP menüsünde ekranımın dokunmatiğinin çalışmadığını fark ettim. Mi flash üzerinden global roma geri döndüm ancak ekranı çalıştıramadım. Delta servise teslim aldıktan 3 4 gün sonra tekrar teslim ettim. Teknik ekipten yazılımcı bir arkadaş geldi kontrol etmek için cihazın ekranını bir başka cihaza takıp çalıştırdığını ekranın da çalışıyor olduğunu teyit etti. Bakılacak haber verilecek dendi. Bugün arandım ekran gitmiş 600 lira ücreti var deniliyor.
Ne yapmam gerekiyor.

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11
gsm iletişim bile 300₺ ye takıyorken 600₺ ne bileyim

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Sorunumu grupta yaşayan insanlar var. Farklı bir TWRP farklı bir sürüm vs yükleyerek bunu çözmüş insanlar da var. İlk gittiğimde teknik servisten bir arkadaş ekranın farklı bir cihaz üzerinde denenip çalıştığını bildirmişti. Can sıkıcı bir hal aldı. Yazılımsal bir sorundur kolayca halledilir diye düşünüyordum..
Resmi sitelerinde yazıyor BL kilidi rom root vs gibi durumlara karşı olmadıkları ve destekledikleri ancak başınıza gelince telefonda ilk olarak yazılım yüklemenin telefonu servis dışı bıraktığı söyleniyor. Şak diye 600 lira fatura çıkartılıyor. Can sıkıcı. Geçen ayın 26'sından beri telefonum yok.

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11
Sana yeni ekran takılsın mı ücreti şu kadar vs. dediler mi? Ben evofone'a Redmi 5 göndermiştim takmayın dedim geri gönderdiler o zamanlar çalıştığım işyerinde ücretsiz taktırdım 260₺-280₺ arası maliyeti oldu.

Üst Alt