İnceleme Sene 2010

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Samsung Galaxy S3 ilk çıktığında almıştım, çok araştırarak her styini öğrenerek ve severek almıştım. Almadan önce de taksimde mağazalardan birinde canlı olarak gördüğümde almıştım ve aşık olarak istiklal caddesinde yürüdüğümü hatırlıyorum. Bir süre stock kullandıktan sonra her romu denedim nerdeyse. Cyanogen romlarini da severdim akıcı romlardı ancak problemleri vardı, arama mesaj falan temel şeylerde problemler vardı ama yağ gibi akıyordu rom. Miui romu denediğimde tıpkı s3 gibi miui ı da çok beğenmiştim. Hatta şimdi miui mesajlar ve aramalar geri yüklediğimde teee S3 zamanı aldığım miui yedekleri gördüm ve duygulandım. O zamanlar arayüz ve işlevsellik olarak android romlarda miui bir efsaneydi benim gözümde ve tabi ki siyah kernelle. :) Türkbey miydi neydi adını tam hatırlamıyorum, öyle bir Türk geliştirici de vardı hatta xdada konusu da vardi, onun romu da çok güzeldi.

Yesilcin ile beraber androidtürkiye adlı bir forum da vardı orayı da çok severdim sonra andronova oldu. Xda dan da çıkmıyordum zaten.

Sürekli telefonu kurcalamaktan ve en az günde 1 rom yüklemekten telefonu arama ve mesaj için bile kullanamaz hale gelince sıkılıp iPhone 6ya geçmiştim.

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Kendimi gordum yazinizda, guzel bir yazi olmus hocam.

Üst Alt