Soru Semersten telefon alacağım sizce güvenilir mi ?

ramboq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet feyya
Cihazım
Lenovo P2
Konular
2
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
2200
Ürün Takas Durumu
Takas düşünmüyorum
Merhaba arkadaşlar , forumunuzu bir süredir takip ediyorum ve semers iletişimin iyi referansları olduğunu biliyorum ama şu an mi9t almaya çok yaklaştığım için son bir kez daha tecrübeli arkadaşlara danışmak istedim. Tek hat kayıtlı Mi9t telefonunu semersin sahibinden sitesindeki kağıthane şubesinden almayı düşünüyorum . Sıkıntı çıkma ihtimali nedir ? sıkıntı çıkarsa yazılımsal olarak filan alıcının yanında duruyorlar mı ? İçim rahat olmalı mı ? içimdeki şüpheleri giderecek ya da kuvvetlendirecek görüşlerinizi bekliyorum , teşekkür ederim

ramboq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet feyya
Cihazım
Lenovo P2
Konular
2
Merhaba arkadaşlar , forumunuzu bir süredir takip ediyorum ve semers iletişimin iyi referansları olduğunu biliyorum ama şu an mi9t almaya çok yaklaştığım için son bir kez daha tecrübeli arkadaşlara danışmak istedim. Tek hat kayıtlı Mi9t telefonunu semersin sahibinden sitesindeki kağıthane şubesinden almayı düşünüyorum . Sıkıntı çıkma ihtimali nedir ? sıkıntı çıkarsa yazılımsal olarak filan alıcının yanında duruyorlar mı ? İçim rahat olmalı mı ? içimdeki şüpheleri giderecek ya da kuvvetlendirecek görüşlerinizi bekliyorum , teşekkür ederim
Semersten vazgeçtim , daha güvenilir olduğunu düşündüğüm sefa hocamdan mi9t siparişimi verdim

ramboq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet feyya
Cihazım
Lenovo P2
Konular
2
Merhaba, bende Mi9T almaya düşünüyorum acaba telefon elinize geçti mi? Band20 sorunu var mı ve kaça aldınız?
2400 e aldım evet telefon elime geçti gayet güzel bir sıkıntı yok , kutusu bile jelatinli geldi , bl henüz açılıp gerekli işlem yapılmadığı için band20 soruna cevap veremeyeceğim

CannibalVoyager

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes Furkan
Cihazım
XIAOMI MI9T
Konular
7
2400 e aldım evet telefon elime geçti gayet güzel bir sıkıntı yok , kutusu bile jelatinli geldi , bl henüz açılıp gerekli işlem yapılmadığı için band20 soruna cevap veremeyeceğim
İşlemler tamamlandığında Band20 ile ilgili bilgi verebilir misin rica etsem?

ramboq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet feyya
Cihazım
Lenovo P2
Konular
2
İşlemler tamamlandığında Band20 ile ilgili bilgi verebilir misin rica etsem?
Tabi hocam unutmazsam vermeye çalışırım ancak yaklaşık 15-20 günlük bi süreç var önümde unutmazsam veririm. Ama çok kırsalda oturmuyorsan band20 sıkıntı olmaz diye çoğu yerde okuyoruz onun dışındaki sıkıntılarda da sefa hocanın zaten çok çok yardımcı olacağına eminim , telefon çok güzel bir telefon kesinlikle almanızı şimdiden tavsiye edeyim yani ben.

Argyll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Yok
Konular
0

Hocam siz kac gb lik versiyon aldiniz ? Ben de sefa hocayla konustum ama bana pek mantikli gelmedi. 128 gb li versiyon icin yaklisik 3000 tl fiyat verdi, yani diger saticilara gore tam 1000 tl fark var, bana pek mantikli gelmedi dogrusu

ramboq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet feyya
Cihazım
Lenovo P2
Konular
2
Hocam siz kac gb lik versiyon aldiniz ? Ben de sefa hocayla konustum ama bana pek mantikli gelmedi. 128 gb li versiyon icin yaklisik 3000 tl fiyat verdi, yani diger saticilara gore tam 1000 tl fark var, bana pek mantikli gelmedi dogrusu
Ben dün bir tane daha aldım 128. Bir ay önce aldığım da 128 versiyondu. Yanlışın olmasın hocam ya mi 9 sormuş olmayasın yanlışlıkla? Sefa hoca güvenilir yani 2. 9T alışım ikisini de aynı gün mersine kargoladı. Gerekli işlem de yapıldı benim telefona gelecek olana da zamanı gelince halledeceğiz işte

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Argyll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Yok
Konular
0
Ben dün bir tane daha aldım 128. Bir ay önce aldığım da 128 versiyondu. Yanlışın olmasın hocam ya mi 9 sormuş olmayasın yanlışlıkla? Sefa hoca güvenilir yani 2. 9T alışım ikisini de aynı gün mersine kargoladı. Gerekli işlem de yapıldı benim telefona gelecek olana da zamanı gelince halledeceğiz işte

Hocam siz sorunca emin olmak icin tekrardan baktim, bana 515 dolar fiyat vermis. Yani 5.8 den saysak 3000 tl yapar. Anlamadim ki kisiye gore mi fiyat veriliyor.. Fazla olmadi sorali bayramda sordum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sefa hocanin guvenilirligine lafim yok hocam, kendisini tanimam etmem ama forumda saygi goren biriyse kesin isini iyi yapiyordur da, disarda 2000 tlye 9t 128 gb varken 3000 tl odemek bana pek mantikli gelmedi kim ne derse desin

Son düzenleme:

ramboq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet feyya
Cihazım
Lenovo P2
Konular
2
Hocam siz sorunca emin olmak icin tekrardan baktim, bana 515 dolar fiyat vermis. Yani 5.8 den saysak 3000 tl yapar. Anlamadim ki kisiye gore mi fiyat veriliyor.. Fazla olmadi sorali bayramda sordum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sefa hocanin guvenilirligine lafim yok hocam, kendisini tanimam etmem ama forumda saygi goren biriyse kesin isini iyi yapiyordur da, disarda 2000 tlye 9t 128 gb varken 3000 tl odemek bana pek mantikli gelmedi kim ne derse desin
Mi 9 üstüne konuşmuş olmayasınız siz. Dediğin gibi yoksa 9T fiyatları belli. Bile bile öyle bir fiyat vermiş olamaz diye düşünüyorum bilmiyorum

Üst Alt