Sohbet Selamlar MIUI Sakinleri :)

add1710

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
Ahmet Deniz
Cihazım
Redmi S2
Yaklaşık iki haftadır Xiaomi Redmi S2 kullanıyorum cihazdan oldukça memnunum forumun varlığından yeni haberim oldu ben de hemen üye olayım dedim.
Android ve teknoloji haberleri takip etmeye bayılıyorum umarım az da olsa buradakilere katkım olur. angel~~
Açık konuşayim ben sanırım MIUI'ye aşık oldum. :D

Skorpi

Greeshan Rom ile Happy
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Kral..
Yaklaşık iki haftadır Xiaomi Redmi S2 kullanıyorum cihazdan oldukça memnunum forumun varlığından yeni haberim oldu ben de hemen üye olayım dedim.
Android ve teknoloji haberleri takip etmeye bayılıyorum umarım az da olsa buradakilere katkım olur. angel~~
Aramıza hoşgeldiniz hocam, iyi forumlar

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mertcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Rütbeli Öğrencilik
Hoş geldiniz hocam :) Telefonunuzun en çok hangi özelliğini sevdiniz ve sizi MIUI'a aşık eden sebep nedir ? 8-|8-|

add1710

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
Ahmet Deniz
Cihazım
Redmi S2
Hoş geldiniz hocam :) Telefonunuzun en çok hangi özelliğini sevdiniz ve sizi MIUI'a aşık eden sebep nedir ? 8-|8-|
Kullanımı çok hoş ve çok rahat.
Kamera kullanmayan birisiyim normalde fakat cihazın kamera performansı beni etkiledi.
Çok hızlı çalışıyor. Kasma, donma gibi problemler almıyorum. Popüler birçok oyun "oynanabilecek" düzeyde oynanabiliyor.(Fortnite hariç)
Batarya konusuna gelince ben açıkçası batarya performansına da hayran kaldım. Tam dolumda bütün günümü geçirebiliyorum. (Tabi her dakika telefona girmemek kaydıyla :) )
Ek olarak yanlış bilmiyorsam en az bir büyük Android güncellemesi alacakmış. Cihazı seçme etkenlerimden biri de bu oldu.

Rasit03

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
raşit
Cihazım
mi mix 2
Meslek
emekli elektrik teknisyeni
hoş geldininiz hayırlı olsun iyi forumlar

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mertcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Rütbeli Öğrencilik
Kullanımı çok hoş ve çok rahat.
Kamera kullanmayan birisiyim normalde fakat cihazın kamera performansı beni etkiledi.
Çok hızlı çalışıyor. Kasma, donma gibi problemler almıyorum. Popüler birçok oyun "oynanabilecek" düzeyde oynanabiliyor.(Fortnite hariç)
Batarya konusuna gelince ben açıkçası batarya performansına da hayran kaldım. Tam dolumda bütün günümü geçirebiliyorum. (Tabi her dakika telefona girmemek kaydıyla :) )
Ek olarak yanlış bilmiyorsam en az bir büyük Android güncellemesi alacakmış. Cihazı seçme etkenlerimden biri de bu oldu.
Güzel sebepler hocam hayırlı olsun, sorunsuz uzun süreli kullanımlar :)

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!