Yardım Merhaba

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
ÇİN'de olan Arkadaşım maalesef YOK sattığından, Mi Max 2 bulamamış, Mi max 128 GB olanı çok pahalıymış, 64 GB lık olanından alayımmı dedi, Yok, bırak kalsın dedim.....Mi Max 2'nin Türkiye'ye gelmesini bekleyeceğim bir süre yada sonunda 128 GB'lık Mi Max alacağım...Yani Cihazsız bir şekilde aranızda olacağım için çok ama çok üzgünüm....:(|(.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba hocam hoş geldiniz :) Keşke cihazınız da hayırlı olsun yazabilseydim... Arkadaşınız hangi şehirde? Eğer Shenzen'de ise oradaki tanıdıklardan size bir tane temin etmelerini sağlayabiliriz zannediyorum.

Sizin gibi bir değeri bizlere de kazandırdığı için ayrıca Escobar1945 hocama da ayrıca teşekkür etmek lazım :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba hocam hoş geldiniz :) Keşke cihazınız da hayırlı olsun yazabilseydim... Arkadaşınız hangi şehirde? Eğer Shenzen'de ise oradaki tanıdıklardan size bir tane temin etmelerini sağlayabiliriz zannediyorum.

Sizin gibi bir değeri bizlere de kazandırdığı için ayrıca Escobar1945 hocama da ayrıca teşekkür etmek lazım :)
Çok Teşekkür ederim...Hoşbulduk....Sayın Escobar1945 Üstad bir tanıdığında buldu en sonunda bir tane Mi max 2, 4/64 GB, kayıtlı, çok da Uygun Fiyata....alacağım sanırım....umarım yakında da Global ROM çıkar İnşallah....8=):D

Üst Alt