Sohbet Selam arkadaşlar..

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
merhaba arkadaşlar, adım ercan, yaş 35, kocaeli'den aranısa ben iphone kullanıcısıyım mi8se sipariş ettim. umarım iphone dan sonra mi8se ye alışırım ve kolay gelir, son zamanlar da çok ilgilimi çekti özellikleri ve tasarımı olsun güzel cihazlar. handikaplı durum alışma sürecim olur diye düşünüyorum. tavsiyeniz ve önerileriniz olur mu? doğru seçim mi yaptım mi8se ile ne dersiniz?

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
Merhaba ben hakan bende kocaelideyim. Xiaomi benim gibi bir iPhone manyağına iPhone' u unutturdu. Pişman olmayacağından emin olabilirsin.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Aramıza hoşgeldiniz. Umarım güzel vakit geçirirsiniz. Xiaomi kullanmak ayrıcalıktır. :) Cihaziniz çok güzel, hayırlı olsun şimdiden. İyi günlerde kullanmanız dileği ile. :)

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Merhaba ben hakan bende kocaelideyim. Xiaomi benim gibi bir iPhone manyağına iPhone' u unutturdu. Pişman olmayacağından emin olabilirsin.

sağol , çok ilgimi çekiyordu xiaomi , ben de iphone 3 ten beri kullanıyorum son telefonum 6s bakalım dediğin gibi olur inşallah
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aramıza hoşgeldiniz. Umarım güzel vakit geçirirsiniz. Xiaomi kullanmak ayrıcalıktır. :) Cihaziniz çok güzel, hayırlı olsun şimdiden. İyi günlerde kullanmanız dileği ile. :)

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sağolasın teşekkürler...

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
şöyle diyeyim ben nerdeyse 5 yıl önce yurt dışı telefona giriştim herkes korkuyordu nerdeyse hala yurt dışı kullanıyorum samsung iphone aramazsın emin ol. birazda custom rom felan öğrenirsen artık iflah olmazsın

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
merhaba arkadaşlar, adım ercan, yaş 35, kocaeli'den aranısa ben iphone kullanıcısıyım mi8se sipariş ettim. umarım iphone dan sonra mi8se ye alışırım ve kolay gelir, son zamanlar da çok ilgilimi çekti özellikleri ve tasarımı olsun güzel cihazlar. handikaplı durum alışma sürecim olur diye düşünüyorum. tavsiyeniz ve önerileriniz olur mu? doğru seçim mi yaptım mi8se ile ne dersiniz?
hocam xiaomi ailesine hoş geldiniz. çok güzel bir tercih yaptığınıza emin olun. hakanozerh dediği gibi miui arayüzüne alışmanız da iphone u unutmanız da hiç zaman almayacak kolaylıkla alışacaksınız. hayırlı olsun yn~~clap~~

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Sağolun arkadaşlar , yarından itibaren elime geçiyor telefon başlayacağım kullanmaya bakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Merhaba bende iPhone İOS 11 Yıl.baska marka kullanmadan 3 ay önce iPhone X cihazı satarak Android s geçtim ilk.etpata Redmi.Note 4 aldım belki pişman olur dönerim diye ancak dönmeyeceğim daha üst modelleri alarak XİAOMO VE MIUI Deryasında sörfe devam edeceğim...

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Gayet doğru bir tercih yapmışsınız,düzen olarak alışmanız kolay olacaktır ve bir süre sonra fazlasıyla pratik gelecektir.Şimdiden hayırlı olsun :)

Üst Alt