Bilgisayar SecureAPlus Pro | 3 Ay Lisans

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

SecureAPlus Pro | 3 Ay Lisans

Windows için SecureAPlus, bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı çok katmanlı bir bilgisayar korumasıdır. Çözüm, SecureAge APEX bağımsız antivirüs, uygulama kontrolü ve beyaz listeye alma, birden fazla antivirüs taraması için bir bulut tarayıcı içerir. SecureAPlus ile cihazınıza virüs ve zararlı yazılımlara karşı en iyi şekilde korumayı sağlayın.

Basit ve kullanışlı arayüze sahip olan bu programı kullanarak bilgisayarınızı olası tehditlerden koruyabilir ya da cihazınıza virüs bulaşmış ise kapsamlı tarama sonucu kolaylıkla
cihazınızı temizleyebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yaparak bilgisayarınızın çalışmasında yaşanan sorunları kaldırdığınız için bilgisayarınızın performansını
daha iyi hale getirecek, eskisinden hızlı çalışmasını sağlayabileceksiniz.​

SecureAPlus Pro'nun temel özellikleri;
  • SecureAge APEX Engine ile bilinmeyen tehditlerin güvenilir tespiti . Yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerinden yararlanın. APEX Derin Öğrenme , bilgisayarınıza sessizce zarar vermeye çalışan en son tehditleri güvenilir ve hızlı bir şekilde tanımlamak için.
  • Birden çok bulut tabanlı antivirüs motoruyla çok çeşitli bilinen tehditleri engeller . SecureAPlus Pro, bilgisayarınızı yavaşlatmadan herhangi bir zamanda bilinen tehditlerin en hızlı şekilde algılanmasını sağlamak için bulutta birden çok antivirüs motorunu birleştirir.
  • Uygulama Kontrolü ve Beyaz Listeye Ekleme, yönetimi sezgisel . Korumaya yönelik bir engelleme yaklaşımı, güvenilmeyen dosyaların bilginiz dışında başlatılmasını önleyerek ana uygulamalarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar.
  • Temel antivirüs yazılımınızı tamamlar . Halihazırda antivirüs, güvenlik duvarı veya başka bir güvenlik yazılımınız varsa, SecureAPlus Pro'nun çok katmanlı koruması bu çözümleri uyumluluk sorunu olmadan tamamlayacaktır.
SecureAPlus Pro şunları ekler;
  • Temel beyaz liste oluşturun, beyaz liste onay istekleri gönderin.
  • Bilgisayar enfeksiyonu hakkında e-posta ile bildirim alın.
  • Parola korumalı ayarlar.
  • Güvenilen kullanıcıları / grupları yapılandırma.
  • Uygulama beyaz liste modlarını ve SecureAge APEX motorunun hassasiyetini değiştirerek algılama işlevini özelleştirin.
  • Farklı kullanıcılar / gruplar için politikalar ekleme ve kaldırma.
  • Komut satırı kurallarına erişim, işlem koruyucusunu yapılandırma, USB sürücülerini beyaz listeye alma vb.
  • Çevrimdışı çalışan ek bağımsız Avira antivirüs (isteğe bağlı)
SecureAPlus Pro 3 Aylık Lisans Nasıl Alınır?
  1. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirin.
  2. Uygulamayı bilgisayarınıza yükleyin, deneme sürümü otomatik olarak etkinleştirilir. Lisans durumunu "Bilgi ve Lisanslar> Lisans" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Teklifin şartları
  • SecureAPlus Pro'nun yalnızca kişisel (ticari olmayan) kullanım için 3 aylık deneme sürümünü alırsınız.
  • Pro lisansının sona ermesi üzerine, SecureAPlus otomatik olarak ücretsiz Lite sürümüne geçer.
  • Lisans süresi boyunca ücretsiz güncellemeler alırsınız.
  • Support@secureage.com adresine e-posta göndererek ücretsiz teknik destek alırsınız.
Dropbox

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 | 64-bit​

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Bilgi için teşekkürler

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Micro çok daha iyi eğer antivirus kullanıyorsanız

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Micro çok daha iyi eğer antivirus kullanıyorsanız
Ben normalde anti kullanmıyorum çünkü gereksiz buluyorum, günlük kullanımda gerek duymuyorum. Kullanmış olduğum bilgisayarın iş veya özel içeriklere sahip bir bilgisayar değil. Eğer kullacak olursam, Norton360, Kaspersky, Bitdefender gibi ürünler kullanırım.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Ben normalde anti kullanmıyorum çünkü gereksiz buluyorum, günlük kullanımda gerek duymuyorum. Kullanmış olduğum bilgisayarın iş veya özel içeriklere sahip bir bilgisayar değil. Eğer kullacak olursam, Norton360, Kaspersky, Bitdefender gibi ürünler kullanırım.
Aynen bende kullanmıyorum da bilgi vermek istedim, Trend Micro japon yazılımıdır ve en az yazdıklarınız kadar iyi korur sizi. Daha da efektif özellikleri vardı o zamanlar ama artık ne durumda bilmiyorum. Kullanmadığım gibi, hatta Windows Defender Destroyer kullanıyorum :D

Üst Alt