Alış Seckill: $ 6.99 için No.1 D6 SmartWatch !!!

TinyDeal.com

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TinyDeal.com
Cihazım
Xiaomi
Konular
137

》》》》》》》》》》》》

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

• Android 5.1 işletim sistemi
  • Android 5.1 işletim sistemi ile Android smartphone önceden yüklenmiş gibi, yükleyebilirsiniz böylece Facebook, Twitter gibi App Store'dan, sevdiğiniz uygulamaları ekleyebilir ve. NO.1 D6 Akıllı Watch Phone size tam bir Android deneyimi sunuyor.
  • WiFi bağlantı
  • NO.1 D6 SmartWatch, yüksek hızlı ağ ile internette sörf yapabilirsiniz, WiFi destekler.
  • 1.63 inç dokunmatik ekran IPS
  • yüksek çözünürlüklü görüntü ekranı ideal ekran boyutu size büyük bir deneyim sunar.
  • Sanal düğmesi
  • Daha uygun, dokunmatik ekran üzerinden saat değil, aynı zamanda sanal düğmesini kontrol edebilirsiniz.
  • arama / yanıtlama telefon aramaları ve göndermek için
  • bir akıllı telefon olarak, arama yapabilir, almak ve onunla SMS mesajları gönderebilirsiniz.
  • Uzaktan Bildirimler
  • SMS, gelen arama ya da Twitter, Facebook ya da bağlı telefonda diğer uygulamalardan bir mesaj, saat sizi uyaracaktır eğer okumak için.
  • Bluetooth Sync
  • bir kablo olmadan başlatmak için synchrinization bağlayın.
  • MP3 müzik çalın
  • Bu saatin Bluetooth MP3 müzik ile smartphone bağlayarak oynayabilirsiniz.
  • MP4 Video Play
  • Eğer TF kartı çalıştırıyorsanız, bu seyretmek MP4 video oynayabilir çünkü.
  • Pedometre
  • Çektiğiniz kaç adım saymak, çok yürümek ve kaç kalori yakılır nasıl. Sen sporlarının keyfini çıkarabilirler.
  • Nabız
  • NO.1 D6 smart izle özel, kalp atış hızı sensörü izlemeyi iyileştirmek için eğitim önlemi toplam kalorinin sırasında yoğunluğunu yardımcı olabilir.
  • Barometre
  • Dahili barometre sensörü, onlar anlamda çok açık spor sırasında yapmak olabilir.

aksneo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
şu an 85 dolar yazıyor..
Herhalde 4 saatte yüzde 400 hatta 4000 zam geldi :)

iPhone 6s den gönderilmiştir..

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
şu an 85 dolar yazıyor..
Herhalde 4 saatte yüzde 400 hatta 4000 zam geldi :)

iPhone 6s den gönderilmiştir..
Seckill olan ürün fiyatları belirli zamanlarda çok kısıtlı olarak yapılan satışlar için verilen fiyatlardır. Yani mesela 1 Haziran saat 10 da başlayacak ve 2 tane cihaz için geçerli olacak fiyat 2$ diye ilan edilir. O saate kadar normal fiyattan satılan ürün belirtilen saatte 2$'a iner ve tabiki anında tükenip tekrar normal fiyata döner. O esnada alabilenler alır. Biraz piyango gibi birşey. Ancak ben Banggood'tan böyle birkaç ürün alabildim.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Üst Alt