Yardım Şebeke sorunu

kartalhalil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Note 3 Pro
Konular
5
Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım. Üzerinde xiaomi.eu 11.0.2 stabil kurulu sorunum mobil internet kullanır iken örneğin score match diye bir oyun var oyunu bir süre oynadıktan sonra telefon birden kilit ekranına dönüyor bakıyorum şebeke komple gitmiş çok fazla sürmeden turkcell yazıyor net geliyor wifide hiç sorun yok. telefonun internetini wifiden paylaşıyorum pc den zula oyununa giriyorum oynuyorum gine problem yok. bu rom da sorun var ise önerebileceğiniz bir rom varmı.

blackknight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
s4
Konular
1
hocam bir çözüm bulabildiniz mi birebir aynı hatayı alıyorum

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
En sağlıklı olan global rom kullanmanızı tavsiye ederim.

Oyla:

blackknight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
s4
Konular
1
En sağlıklı olan global rom kullanmanızı tavsiye ederim.
hocam onu da denedim. şimdi eski romu geri yükleyeceğim düzeleceği yok bunun belki de pili değiştirirken bir şeyler oldu, wifi çekimi de biraz azaldı bi kaç yerde arka kapağın altına alüminyum folyo yerleştirince çekimin düzeldiği yazıyor elimin boşa çıkınca deneyeceğim artık.

Oyla:

kartalhalil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Note 3 Pro
Konular
5
valla ilk defa mi telefon aldığıma bu telefon yüzünden pişman oldum diyebilirim. sorunum şimdilik yok gibi deneye deneye syberia rom kurdum bir tek üzerinde yüklü gcam da sorun vardı onuda zamanla çalışanı denk geldi şimdilik kullanıyorum . Ama fırsatını bulayım bunu satıp başka model bakacağım. bundan önce note 4x de hiç ssorunum olmazdı

Oyla:

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Şebeke sorunu bendede var internet zaten kullanılmıyor son gelen güncellemeden sonra böyle oldu

Oyla:

blackknight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
s4
Konular
1
2 3 tip rom denedim banamısın demedi şebeke devamlı kopuyor en iyisi eski romlardan birine dönmek sanırım. sizde de arka planda çok program açıkken arama yapmada problem yapıyor mu ?

Oyla:

ahmetdulger

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5S plus
Konular
1
Telefonu üç sene üç aydır kullanıyorum Allah'a şükür hiç bir sorun yaşatmadı ve bataryası hala bir günü çok rahat çıkartıyor. Üzerinde miui global 10.2.4.0 Kararlı rom var. Hiç değiştirmedim farklı bir rom yüklemedim. Telefondan son derece memnunum sistem uygulamaları hariç 135 adet uygulama yüklü ve hala hızlı. Elektronik birazda şans işi herhalde.

Oyla:

Zekeriya BİÇER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKERİYA
Cihazım
Redmi Not 6 Pro
Meslek
Emekli
Konular
0
Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım. Üzerinde xiaomi.eu 11.0.2 stabil kurulu sorunum mobil internet kullanır iken örneğin score match diye bir oyun var oyunu bir süre oynadıktan sonra telefon birden kilit ekranına dönüyor bakıyorum şebeke komple gitmiş çok fazla sürmeden turkcell yazıyor net geliyor wifide hiç sorun yok. telefonun internetini wifiden paylaşıyorum pc den zula oyununa giriyorum oynuyorum gine problem yok. bu rom da sorun var ise önerebileceğiniz bir rom varmı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar
Mobil veriyi başka bir cihazda paylaşımlı olarak kullanırken telefonunuzun ekranı sürekli açık kalsın.
Ayarlar-Kilit ekranı-Uyku ayarını "Hiçbir Zaman" olarak ayarlayın.
İnşallah sorununuz çözülür, bende bu sorunu yaşadım deneme yanılma yöntemi ile bu şekilde düzeldi.
Saygılar

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt