Yardım Şebeke sorunu

thes1nner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Redmi Note 8 Pro Cihazda imei repair var. Miui 12 en güncel hali kurulu. Bootloader kilidi açık. Cihazda en başta 4.5g seçili iken aramalar bazen gelmiyordu. Bende 3G seçtim ve öyle kullanıyordum sorunsuz. Fakat son günlerde 3G seçiliykende bu sorun olmaya başladı. Mesajlarım gitmiyor, arama yapamıyorum. Ya da bana arama gelmiyor. Imeisi atılan cihaz kendi telefonum LG G2. Hat Türk Telekom faturalı. Ne yapmalıyım?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
İşlem hatalıdır

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam şuan görünen sıkıntı repair işlemi yanlış yapılmış gibi duruyor ama başka bir telefonda nasıl çekiyor telefon...

thes1nner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hatla ilgili sorun yok Iphone telefonda düzgün çalışıyor. Imei repair midir sorun kesin? Bu telefonda mediatek işlemci olduğu için hatalı yapılma imkanı yok gibi yazılar okumuştum da.

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hatla ilgili sorun yok Iphone telefonda düzgün çalışıyor. Imei repair midir sorun kesin? Bu telefonda mediatek işlemci olduğu için hatalı yapılma imkanı yok gibi yazılar okumuştum da.
hocam mtk da yanlışlık olmaz diye birşey yok hocam ulaşın H.kadioglu

Son düzenleme:

thes1nner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
O zaman yeniden imei işlemi yaptırıp deneyeceğim. Peki bunun güncelleme ile akalası olabilir mi? Telefonu sıfırlayıp denemeli miyim sizce?

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
O zaman yeniden imei işlemi yaptırıp deneyeceğim. Peki bunun güncelleme ile akalası olabilir mi? Telefonu sıfırlayıp denemeli miyim sizce?
son durum nedir ? aynı sorun bende de oldu bugün. telefonu brick düşürdüm. daha sonra sp flash ile firmware atınca nvram nvdata silindi. eurom ile imei atıp miui 11.0.6 yada miui 12.0.3 hatta 12.0.5 flash attım 4 kere denedim hala deniyorum ama birtürlü şebeke sorunu düzelmedi. sim kartı görüyor şebeke gelmiyor. 10 saattir uğraşıyorum. 3g destekli bir telefonun imei atıyorum şebeke seçiminde 2g 3g deniyorum malesef. çıkılmaz bir hal aldı bu durum

thes1nner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
O kadar aşina değilim hocam. Bende şebeke geliyor. Ama nadiren aramalarda sorun oluyor. Ama eşimin de Iphone telefonunda aynı sorun olunca problemin Türk Telekom olduğunu düşünmeye başladım.

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
O kadar aşina değilim hocam. Bende şebeke geliyor. Ama nadiren aramalarda sorun oluyor. Ama eşimin de Iphone telefonunda aynı sorun olunca problemin Türk Telekom olduğunu düşünmeye başladım.
Oncelikle daha once sorun yoksa imei den kaynakli degildir.arama gelince benim telde 4.5g den 3g ye dusuyor.rootlayip telefondaki aktif bandlarin resmini atarsan yardimci olurum.

Üst Alt