Yardım Şebeke gelmiyor ( durum imei ile alakalı değil )

trojen610

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 SE (Grus)
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
6
whatsapp kullanırken bir anda mobil ağ ve internet erişimim kesildi, sim durumunda bağlı değil olarak görünmekte. telefonda normalde olmayan bir sorun imei kaydında da sorun yok, sim hizmetleri de çalışmakta ancak "sadece acil aramalar" olarak çift sim çalışmamakta. Durumun raporunu sağlamak için ekran görüntüsü ve logcat kayıtlarını gün içerisinde sorunum devam ederse sizlere sunabilirim. Sunabileceğiniz çözümler için şimdiden teşekkürler :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
trojen610, Burası sadece forum,herhangi bir belge,kayıt vs ispat etmenize gerek yok.

IMEI nolari btk dan kontrol edin, kapatılmış olabilir,kapatıldı ise yeniden IMEI atılacak demektir....

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Mi 9 se çok ısınınca mobil şebekeleri kullanimini kısıtlıyor telefonu yeniden başlat düzelir

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trojen610

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 SE (Grus)
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
trojen610, Burası sadece forum,herhangi bir belge,kayıt vs ispat etmenize gerek yok.

IMEI nolari btk dan kontrol edin, kapatılmış olabilir,kapatıldı ise yeniden IMEI atılacak demektir....

geliştirici var ise logcat paylaşımı yapabilirdim ancak gereği kalmadı, grusdan cepheus tarafına geçiş yapacağım. Teşekkürler tekrardan :)

Üst Alt