Yardım SDmaid Sorunu

njlos53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EvolutionX v9.3
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
SDmaid uygulamasını uzun süredir kullanan biriyim. Çok işe yarayan bir uygulama. Ama nedense bazı romlarda uygulamaların arkaplan çalışmasını engelleme, uygulamayı dondurma, silme vs gibi görevleri yapamıyor, " Başarısız " diye mesaj veriyor. SDmaidi engelleyen bir durum var, ama nedir anlayamadım. Bu sorun nasıl çözülür, bilemiyorum. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
117
SDmaid uygulamasını uzun süredir kullanan biriyim. Çok işe yarayan bir uygulama. Ama nedense bazı romlarda uygulamaların arkaplan çalışmasını engelleme, uygulamayı dondurma, silme vs gibi görevleri yapamıyor, " Başarısız " diye mesaj veriyor. SDmaidi engelleyen bir durum var, ama nedir anlayamadım. Bu sorun nasıl çözülür, bilemiyorum. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Root yetkisine veya erişebilirlik kısmından etkin olmayabilir. Çünkü bazı romlarda bu olay gerekli ve arka planda kilitleyip pil tasarrufunu kapatın.

Oyla:

njlos53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Root yetkisine veya erişebilirlik kısmından etkin olmayabilir. Çünkü bazı romlarda bu olay gerekli ve arka planda kilitleyip pil tasarrufunu kapatın.
Hepsini yaptım hocam, olmuyor. Fonksiyonları etkisiz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu duruma LineageOs, CrDroid, Derpfest , EvolutionX gibi dağıtımlarda rastladım. Her Rom da olmuyor. Mesela PixelOS kurdum, sorunsuz çalışıyor.

Oyla:

njlos53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu duruma LineageOs, CrDroid, Derpfest , EvolutionX gibi dağıtımlarda rastladım. Her Rom da olmuyor. Mesela PixelOS kurdum, sorunsuz çalışıyor.
Hocam, biraz önce PixysOS kurdum, sdmaid sorunsuz çalışıyor. Rom dan Rom' a, sürümden sürüme değişiyor. Neden acaba ?

Oyla:

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
117
Hocam, biraz önce PixysOS kurdum, sdmaid sorunsuz çalışıyor. Rom dan Rom' a, sürümden sürüme değişiyor. Neden acaba ?
MIUI14 rom kurduğum zaman Mifitness'a gelen arama da mi bant 7 ye bildirim çalışmaz iken uygulamalardan gelen bildirimlerde sorun yok.

Oyla:
Üst Alt