Yardım sd kart uygulama taşıma

byblueman

byblueman
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner arda
Cihazım
12t pro
Meslek
ön muhasebe
Konular
5
Merhaba arkadaşlar

ilk defa xiaomi cihaz kullanıyorum cihazım redmi note 4x 3/32 modeli cihazda google playden indirmiş olduğum uygulamaları hafıza kartına taşımak istiyorum ancal es dosya yöneticisi ve appmgr ııı programlarıyla bunu başaramadım daha önce sony xa1 ultra kullanıyordum konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum teşekkürler

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Merhaba arkadaşlar

ilk defa xiaomi cihaz kullanıyorum cihazım redmi note 4x 3/32 modeli cihazda google playden indirmiş olduğum uygulamaları hafıza kartına taşımak istiyorum ancal es dosya yöneticisi ve appmgr ııı programlarıyla bunu başaramadım daha önce sony xa1 ultra kullanıyordum konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum teşekkürler
root izni ne ihtiyacınız var bunun için bildigim kadarıyla ve 32 gb hafızanız var hafıza kartına uygulama taşıma nedeniniz nedir yeterli mi değil sd karttan çalısan uygulamalar yavaştır ve çökme tehlikesi vardır bu yavaşlama telefona yansır

Oyla:

byblueman

byblueman
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner arda
Cihazım
12t pro
Meslek
ön muhasebe
Konular
5
root izni ne ihtiyacınız var bunun için bildigim kadarıyla ve 32 gb hafızanız var hafıza kartına uygulama taşıma nedeniniz nedir yeterli mi değil sd karttan çalısan uygulamalar yavaştır ve çökme tehlikesi vardır bu yavaşlama telefona yansır

dosya boyutu büyük olan oyunlar için hafıza kartına ihtiyaç duyuyorum cihazı rootlamak istemiyorum rootlandıgı taktirde güncelleme almıyormuş cihaz sanırım araştırmalarımdan öyle anladım

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hayır root güncellemeyi etkilemez xiaomi için söylüyorum dosya boyutu büyük olan oyunlar zaten normal şartlarda 1-2 gb olan bölümleri hafıza kartına taşınır sadece apk telefonda kalır

Oyla:

byblueman

byblueman
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner arda
Cihazım
12t pro
Meslek
ön muhasebe
Konular
5
hayır root güncellemeyi etkilemez xiaomi için söylüyorum dosya boyutu büyük olan oyunlar zaten normal şartlarda 1-2 gb olan bölümleri hafıza kartına taşınır sadece apk telefonda kalır

xiaomi de dediğiniz gibi 1-2 gb bölümleri otamatik hafıza kartına atıyorsa o zaman sıkıntı olmaz sanırım daha önce sony kullanıyordum orada hem apk hemde oyunun tüm datasını harıcı hafıza kartına atabılıyordum depolama direk hafıza kartı oluyordu o yüzden aynısınıda yeni aldığım cihazda yapmak istedim açıklama için çok teşekkür ederim angel~~angel~~angel~~angel~~

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
xiaomi de dediğiniz gibi 1-2 gb bölümleri otamatik hafıza kartına atıyorsa o zaman sıkıntı olmaz sanırım daha önce sony kullanıyordum orada hem apk hemde oyunun tüm datasını harıcı hafıza kartına atabılıyordum depolama direk hafıza kartı oluyordu o yüzden aynısınıda yeni aldığım cihazda yapmak istedim açıklama için çok teşekkür ederim angel~~angel~~angel~~angel~~
bunu asphalt airbone diye bir yarış oyunu var isterseniz deneyebilirsiniz apk taşımak için root iznine ihtiyacınız var bazı apklar root suz da taşınabiliyor ama cihazınızı yavaşlatmanızı istemem 2 gb oyunun en fazla 100 mb apk dır 32 gb hafızayı 10-15 oyun apk sı ile doldurmanız kolay değildir :) kamera veya diger kayıt ayarlarını hafıza kartına otomatik taşıyabilirsiniz ayarlarını kontrol edin

Oyla:
Üst Alt