Soru SD Card desteği?

emre19_emre83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, bir şey sorcam..Mi max2 telefonuma 256 gb sd card takarsam telefonun performansında olumsuz bir değişiklik olur mu? Ya da telefonum bozulur mu? 256 Gb'a kadar telefon destekliyormuş ne kadar doğru acaba tecrübe eden var mı?

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Merhaba arkadaşlar, bir şey sorcam..Mi max2 telefonuma 256 gb sd card takarsam telefonun performansında olumsuz bir değişiklik olur mu? Ya da telefonum bozulur mu? 256 Gb'a kadar telefon destekliyormuş ne kadar doğru acaba tecrübe eden var mı?
SD kartı yenimi alacaksınız bence o kadar hafızaya gerek yok telofonda veri depolamayın sd kart hemen bozuluyor telofonda çökebilir bulut depolama en iyisi

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
SD kartı yenimi alacaksınız bence o kadar hafızaya gerek yok telofonda veri depolamayın sd kart hemen bozuluyor telofonda çökebilir bulut depolama en iyisi
SD kart neden hemen bozulsun ki? Ve telefon çökmesiyle alakası nedir..

Oyla:

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
SD kart neden hemen bozulsun ki? Ve telefon çökmesiyle alakası nedir..
Telefon çökerse verileriniz gider sd çabuk bozuluyor bende hep sıkıntılı birde en iyisini aldım bunun için sd karta fazla birşey depolamıyorum yinede kullanıyorum telofonda 256 gb gereksiz gta kurmayacaksan

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Telefon çökerse verileriniz gider sd çabuk bozuluyor bende hep sıkıntılı birde en iyisini aldım bunun için sd karta fazla birşey depolamıyorum yinede kullanıyorum telofonda 256 gb gereksiz gta kurmayacaksan
O zaman şansınıza öyle bir SD denk gelmiş. Ben bu güne kadar hiç bozulduğunu gözlerimle görmedim.

Oyla:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
kaliteli bir sd kart takarsanız verileri hızlı okuyup yazacağı için bir sıkıntı olmayacaktır.

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Evet şans işi ama telofonda o kadar hafızaya gerek yok bende 32 gb telofon yetiyor
Evet o kadar hafızaya gerek olmayabiliyor, 64 GB fazlasıyla yeterli bana ancak ben de düşünüyorum 128 GB'lık veya bir 64 GB'lık SD Kart, Film olsun, yüksek boyutlu arşivler olsun vs. 64 GB bile yetersiz kalabiliyor.

Oyla:

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Evet o kadar hafızaya gerek olmayabiliyor, 64 GB fazlasıyla yeterli bana ancak ben de düşünüyorum 128 GB'lık veya bir 64 GB'lık SD Kart, Film olsun, yüksek boyutlu arşivler olsun vs. 64 GB bile yetersiz kalabiliyor.
O zaman iş değişir ama fazla dayanıklı değiller benim görüşüm

Oyla:
Üst Alt