Çözüldü Sayfaların sıralaması nasıl değiştiriliyor?

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Forumda aradım ancak tam olarak bunun cevabını bulamadım. Ekteki ekran görüntüsündeki sayfaların yerlerini değiştirmek istiyorum ama yapamadım. Önceden miui 11 varken yapmıştım, şimdi miui 12'deyim ve güncellemeden sonra formatladım, nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Mesela anasayfa olarak seçili olan sayfanın sol tarafına bir sayfa ekleyip buna widget koymak istiyorum, bunu nasıl yapabilirim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Yeni bir boş sayfa ekleyiniz sonra eklemek istedikleriniz sayfaya aktarıp sayfayı en başa sürükleyiniz, önceki sayfa boş kalacağı için o sayfayı silebilirsiniz.

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sayfa sürükleme yapamadım. Sayfa sürükleme Oluyor mu? Sayfalardaki öğeleri sağa taşıyarak solda boş bir sayfa bırakarak halllettim. Teşekkürler.

Bülentb

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 5
Konular
8
Sayfa sürükleme yapamadım. Sayfa sürükleme Oluyor mu? Sayfalardaki öğeleri sağa taşıyarak solda boş bir sayfa bırakarak halllettim. Teşekkürler.
Hocam tekrar değiştirmek isterseniz diye,
Ana ekrana basılı tutup herhangi bir uygulamayı tıklayınca altta sayfalar çıkıyor oradan değiştirebilirsiniz,

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Hocam tekrar değiştirmek isterseniz diye,
Ana ekrana basılı tutup herhangi bir uygulamayı tıklayınca altta sayfalar çıkıyor oradan değiştirebilirsiniz,

Bunu zaten biliyorum. Benim demek istediğim burada görünen sayfaların direkt yerini değiştirmekti.

Bülentb

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 5
Konular
8
Bunu zaten biliyorum. Benim demek istediğim burada görünen sayfaların direkt yerini değiştirmekti.
Hocam alttaki sayfaları tutup sürükleyince yeri değişiyor mesela ben şimdi ana sayfayı ortaya aldım,
yada ben olayı yanlış almadım :)

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Hocam alttaki sayfaları tutup sürükleyince yeri değişiyor mesela ben şimdi ana sayfayı ortaya aldım,
yada ben olayı yanlış almadım :)

Ben sorunu çözdüm dediğim halde üşenmeyip cevap yazıyorsun ama sonunda emeğinin karşılığı aldın. Olayı doğru anlamışsın. İki resim arasında farkı bulma oyunu vardır ya aynı onun gibi oldu. Bu görüntü üzerine tekrar denedim bende olmuyor diyecektim ki senin görüntü ile benimkinin arasında ufak bir fark olduğunu gördüm. Seninkinin üzerinde telegramın üzerinde tik olduğunu farkedince ben de bir simgenin üzerine tik koyup alttaki sayfaların yerini değiştirebilirim. Üşenmeyip bana bunu öğrettiğin için çok teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-16-21-43-02-342_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-11-16-21-43-02-342_com.miui.home.jpg
    668,6 KB · Görüntüleme: 15

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Ben sorunu çözdüm dediğim halde üşenmeyip cevap yazıyorsun ama sonunda emeğinin karşılığı aldın. Olayı doğru anlamışsın. İki resim arasında farkı bulma oyunu vardır ya aynı onun gibi oldu. Bu görüntü üzerine tekrar denedim bende olmuyor diyecektim ki senin görüntü ile benimkinin arasında ufak bir fark olduğunu gördüm. Seninkinin üzerinde telegramın üzerinde tik olduğunu farkedince ben de bir simgenin üzerine tik koyup alttaki sayfaların yerini değiştirebilirim. Üşenmeyip bana bunu öğrettiğin için çok teşekkürler.
Konudan bağımsız olacak ama tema nedir ?
Teşekkürler.

Bülentb

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 5
Konular
8
Rica ederim hocam niye üşeneyim, :)
bilgi paylaşınca güzel,

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Konudan bağımsız olacak ama tema nedir ?
Teşekkürler.
Tema yüklenip ayarlandığı zaman telefonun kilit ekranının, ana ekranın, simgelerin, ayarların, hindistan veya endonezya romu yüklüyse rehberin ve mesajların görüntülerini değiştirir.

Üst Alt